Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Angliában (főleg Londonban)...

Angliában (főleg Londonban) miért olyan kicsik a kiadó szobák?

Figyelt kérdés
Egy single szoba akkora, hogy épp csak befér egy egyszemélyes ágy, tehát ha valakinek van saját éjjeliszekrénye, íróasztala, TV-állványa, az már nem fér el.

2020. jún. 5. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
London a világ fővárosa, meg kell fizetni az árát ha ott akarsz élni. De ott a bérek is 5-10 szer annyiak mint itt, minden területen.
2020. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagyon drágák az ingatlanok.
2020. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És nem tartjátok ízléstelennek, hogy ki is adnak ilyen méretű szobákat? (Főleg magyar főbérlők.)
2020. jún. 6. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem angol főbérlőtől bérelsz akkor? A magyar ember az mindenhol ingatlanspekuláns, még Londonban is.
2020. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Ízléstelennek?? Bírom az ilyen felfogást. Londonban ez megy, kiadnak minden lyukat. Amikor ott éltem, olyan is volt, hogy a pi.sányi udvarban sátrat állítottak fel a szomszéd lengyelek, hogy további 2-3 ember férjen el a már meglévő 10 mellé. Szóval nem csak a magyarok, hanem mindenki más kiadja a single szobát, doboz szobát, de lehet valahol még a sufnit is. Az indiaiak csak egy szobában vannak öten. Szóval a fröcsögés helyett el kéne gondolkozni. Aki a nullára jön ki, ismertség, előre lefoglalt szállás nélkül, azoknak ez van, és örülnek neki, hogy legalább ez a lehetőségük megvan. Nem kell leragadni ott évekre, hanem tovább kell lépni. De azt hibáztatni, aki beletesz egy nagy ház bérlésébe töb ezer fontot, elég nagy ge.iség, hadd döntse már el ő, hogy mit ad ki, főleg ha ezt előre letisztázza az ingatlan ügynökséggel/tulajjal. Ha megéri neki ennyi emberrel vesződni, neked miért fáj? Ez egy win-win felállás
2020. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem kéne gorombáskodni, csak mert fel mertem tenni egy kérdést. Bocsáss meg, hogy szerinted fröcsögök, csak mert embertelennek tartom, hogy egy dolgozó ember egy vasalódeszkánnyi lukban nyomorogjon. Gondolom, te is oyan főbérlő vagy, aki tizennégy embernek is kiad egy hétszemélyes házat. Én itt lezártam.


Ui: Igen, nekem nem magyar főbérlőm van, és van is helyem, de vannak barátaim akik ilyen helyen laknak. Azért kérdeztem, de bocsánat, hogy mertem.

2020. jún. 6. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Attól még nem lesz igazad,hogy elkezdesz személyeskedni. Semmi közöd hozzá, hogy én milyen landlord vagyok vagy az vagyok e egyáltalán, ne gyere ezzel. Az ismerőseidet kényszeríti valaki, hogy ott éljenek? Ha nem lenne ez a lehetőség, akkor hol laknának? Ez egy olyan dolog, amire óriási a kereslet. Nem értelek, olyan, mintha vennél egy házat, aminek minden bajával tisztában voltál, amikor vetted, aztán meg elkezded szidni az eladót, hogy milyen házat ad már el a szemétje.
2020. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem tartom ízléstelennek. Ha nem tetszik, lehet nagyobbat is kivenni, nem kötelező a kicsit.

Ja, hogy arra nincs pénzed? Akkor meg mit akarsz? Ha nem lenne kicsi megfizethető áron, mehetnél a híd alá.

2020. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden nagy városba ilyen szerintem.
2020. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy egy olyan kis szoba nem annyira kényelmes, viszont az ilyen városokban minden jóval drágább, szóval viszonylag érthető, hogy olcsóbbért csak ilyen szobát lehet kapni.


"És nem tartjátok ízléstelennek, hogy ki is adnak ilyen méretű szobákat?"

Hát, ameddig lesz, aki ki is bérli ezeket a szobákat, addig úgy is megpróbálják az emberek az ekkora szobákat is kiadni. Sokan pedig élnek vele, mert többre nem futja, vagy csak szimplán nem akarnak annyit kiadni egy szobára.

2020. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!