Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban hol található a...

Londonban hol található a legolcsóbb szállás munkához?

Figyelt kérdés
Szeretnék új életet kezdeni külföldön...

2018. márc. 16. 00:07
 1/5 anonim válasza:
6%

Ne menekülj el Magyarorszàgról!

De útàlom az ilyet!

Azt làtom a tv-ben is,hogy a nèmetektől,Svàjcból visszamenekülnek ide mert fosnak a migrànsoktól.

Jah hogy most jók vagyunk,de amikor kimenekült,akkor leszarta mi van itt,de most ismèt veri a mellèt,hogy Magyar. Gusztustalan!

Ez az 56-os ès a rendszervàltàskor kimenekült Magyarokra is vonatkozik. Ők nem ide adóztak,nem itt szenvedtèk àt a mindenkori politikai hatalmak faxsàgait,de arra van eszük,hogy külföldön tartózkodva az èn sorsomról döntsön a szavazatàval.

Èn sem szavazok az ő sorsàról a vàlasztott hazàjàban!

Ennyi a vèlemènyem.

Ha màr kimenekült hagyjon minket bèkèn soha ne jöjjönn vissza ès főleg ne döntsön egy külföldre menekült magyar ,hogy itt hogyan èljenek a Magyarok. 😠

2018. márc. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Gamil !


Azért szavaz a külföldön élő magyar, mert magyar állampolgárként őt is érinti, aki Magyarországon történik. Ha pl okos Viki kitalálja, higy Magyarország kilép az unióból, akkor sok százezer embernek problémát fog jelenteni a jelenlegi otthonában az élet.

2018. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Azért az nem olyan szar amikor pénzzel tömik a kintiek az itt maradt családot és vissza fizetik a tartozásukat ha van.
2018. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ezek nem a tárgyhoz tartoznak. Mellesleg én sem pusztán viccből gondoltam 30 évesen itt hagyni a családomat, rokonaimat, barátaimat, hanem mert nem akarom 20 évig fizetni a hitelem és rabszolga lenni egy multinál, ha szakmámban kimegyek és össze tudom húzni magam 3 év alatt letudom és jöhetek vissza. És szerintem sok külföldön élő társunk nem azért van kint mert jobban érzi magát ott egy idegen kultúrában, ahol esetleg két diplomával csicskáztatják és megalázzák, hanem azért mert muszáj...
2018. márc. 17. 00:51
 5/5 anonim ***** válasza:

London elég drága, Angliában vannak más városok is.

Fontos, h. mi a végzettséged, szakmád, hol fogsz majd dolgozni (persze ez nem szentírás, változhat a munkahely), de ennek függvényében könnyebb keresgélni.

Én anno nagyon megsz*vtam, mert kivettünk egy szobát a párommal Richmondban (egyébként szép helyen), és kb. a belvárosban (Paddington) dolgoztam.

(Ezer éve volt (2005), és még nem volt googlemaps + googleview.)

Rengeteg idő elment a közlekedéssel...

Ha sokat utaznék haza (Mo.-ra), oda költöznék, ami közel van. vmely reptérhez. Nem a tőszomszédságában, de nem másfél óra a transzfer...

Pl. Wizzair-es Luton, Milton Keynes.

Ha Ryanair-rel jársz Stansted, stb.

2018. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!