Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Laknál Gyöngyösön közvetlenül...

Laknál Gyöngyösön közvetlenül a Duránda mellett 30 millióért?

Figyelt kérdés
Egy újépítésű ikerház egyik felét hirdetik ennyiért a hírhedt "szegergációs" teleppel szemközt. Nekem gyöngyösiként nehezen fér a fejembe, hogy valaki mi okból költözne ilyen közel a romákhoz ráadásul ennyi pénzért. Ahogy néztem a szomszéd is már roma. Ezek szerint mégsem viszi le a lakásárakat a rossz szomszéd?

2020. jún. 18. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hirdetési árat viszi le, hanem a tényleges (alku utáni) vételátat :)
2020. jún. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem ingyen se
2020. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd valamelyik roma pajti megveszi
2020. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van szemközt ez az újépítésű rész, hogy egy patak elválasztja a Durandától plusz egy dombon terül el ez az újépítésű rész. Ettől függetlenül én sem költöznék oda, de inkább amiatt, mert nagyon zsúfolt, kis telkeken egymás hegyén hátán állnak az iker- és sorházak.
2020. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem költöznék semennyiért sem.

Lehet, hogy hihetetlen, de még ingyen sem, mert volt már "szerencsém" ilyen szomszédokhoz.

2020. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyösre ingyen se költöznék.
2020. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod linkelni a házat? kíváncsi vagyok rá
2020. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4: a patakkal igazad van, dombot nem tudom hol láttál, az máshol lehet. Lehet, hogy az utcában nincsenek vagy nem sok roma van, de a környéken mindig látni őket, és hosszú távon hová költöznánek vajon tovább? Egy tipikus, vakolatlan roma palota egyébként máris ott van egy utcával arrébb. Valaki dolgozik egy életen át, megvesz egy ilyen házat és nem gondol arra, hogy a gyerekei hol nőnek fel?

Linkelni nem tudom sajnos, mert biciklizés közben láttam.

2020. jún. 18. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, aki megveszi, az meg is érdemli, most erre mit lehet mondani?
2020. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as lehet akkor másra gondolunk, én a kálváriapartra gondoltam, ezek szerint ez az új ház valahol alatta lehet a Petőfi utca környékén, hát ott tényleg nem egy életbiztosítás ingatlant venni :D mondjuk Gyöngyösön kevés is az olyan rész, ahol ne lennének ott...
2020. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!