Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gyömrő miért lett ennyire...

Gyömrő miért lett ennyire felkapott és miért drágább mint maglód, amikor maglód az M0 mellett van közvetlenűl?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 21:12
 1/2 anonim válasza:

Azért, mert sokkal szebb, jobban kiépített és fejlettebb. Mellesleg tök király lakóparkot építenek mostanában ott, viszonylag okés áron (más ingatlanhoz képest). Nekünk ez így megfizethetőbb. Én egyébként nem szerettem Maglódon élni. Nem rossz város, de én sokszor Gyömrőn lógtam tizenévesen is, koriztam a tónál, kimentünk vizipipázni és napozni, jártam usziba és sok barátom volt a környéken. Emiatt valószínűleg több szép emlékem is van. Viszont, amit fentebb írtam azt objektívan nézve gondolom.

Egy volt Maglódi, aki Gyömrőre költözik.:)

2018. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyetlen oka van: ott parcelláznak ész nélkül telkeket, míg Maglódon nem.

Mivel a 10 milliós csokosok költöznek ki nagyrészt, így elég népszerű lett nem csak Gyömrő, de úgy általában a déli agglomeráció, tekintettel arra, hogy sokkal olcsóbbak a többi agglomerációhoz képest.

Mi is néztünk ott telket/házat, de akkor már inkább Maglód. Jobb közlekedése van és nem nőtt meg úgy, hogy pár év múlva meg onnan kelljen elköltözni.

Gyömrő akárhonnan nézzük, alvóváros, ott sok mindent nem lehet csinálni, csak ha ingázol....azzal meg eltelik a fél életed, ha napi 4-5x csinálni kell.

2018. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!