Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet lerázni az...

Hogyan lehet lerázni az ingatlanosokat?

Figyelt kérdés
El szeretném adni a lakásomat, a hirdetésbe beleírtam, hogy nem kérek benne segítséget, de mégis állandóan hívogatnak. Tiltom a számokat, de volt már olyan, aki másik számról hívott. Kezd fogyni a türelmem, amúgy se igazán bírom őket, de most már közel vagyok a k.anyázáshoz.
2020. jún. 22. 09:26
1 2 3
 1/30 xswerdy ***** válasza:
85%
jelentsd fel őket a Nemzeti Adatvédelmi hivatal-nál. Érdekelne, hogy mit lépnek. Szerintem adatvédelmi szempontból igencsak aggályos az ingatlanosok viselkedése, érdemes lenne a körmükre nézni.
2020. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

1.-nek.


Mi van???? Szerinted tilos felhívni egy telefonszámot?

2020. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem mondod azt, hogy már elkelt, csak nem vetted le a hirdetést? Hátha.
2020. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

3-as volt ilyen is, visszakérdezett, hogy milyen fázisban van, mert neki lenne készpénzes vevője...


Nagyon utálom őket, de odáig azért nem akarok alacsonyodni, hogy ordibáljak velük, pedig nagyon megérdemelnék, 99%-ban feleslegesek egyébként is, biztos ezért nyomulnak ennyire...

2020. jún. 22. 10:56
 5/30 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk volt ingatlanosként tényleg nem értelek. Ha valóban vinne kp.-s vevőt, akkor mi a gondod?
2020. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

5: lehet az, hogy nem akar fizetni egy rakás pénzt az ingatlanosnak, mikor valszeg el tudná adni maga is.

Amúgy amikor kimondja, hogy ingatlanos, egyszerűen rakd rá a telefont. Leírtad vikagosan, hogy ne keressenek, ő a paraszt, hogy ennek ellenére zaklat. Ne beszélj velük és kész.

2020. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Mondd nekik, hogy "nem veszünk semmit, nem adunk el semmit, és nem térünk át semmilyen hitre."

Vagy csak simán tedd le a telefont, nem kell magyarázkodni.

2020. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%
Én se nagyon értem, mi a bajod. Ha hoz vevőt és megkapod érte amit akarsz akkor mit számít, hogy te adtad-e el közvetlenül, vagy nem? Ha az ingatlanos jutalékot akar (persze, hogy akar), akkor adja el annyival többért.
2020. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

5, 8: Azért, mert már azzal, hogy nem tiszteli a kérésemet, elveszíti a bizalmamat. Nem akarok fizetni azért, amit én is megoldok, illetve miből kellene gondolnom, hogy igazat mond? Tegyük fel azt mondom, hogy oké, nem hiszem, hogy idehozná a vevőt, amíg mi le nem tárgyaltuk az ő anyagi részét.


Na ezért nem érdekel még így se. Saját maguk ássák alá a szakmájukat.

2020. jún. 22. 12:07
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem-et mondasz, és el van intézve. Felnőtt ember vagy, miért kell ezért ekkorát "hisztizni"??? - Részben igazad van, hogy zavar, részben meg lehetne benned annyi empátia, hogy ebből élnek, persze, hogy próbálkoznak.
2020. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!