Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Építő jellegű kérdésre szeretn...

Építő jellegű kérdésre szeretnélek titeket invitálni a kérdésem a következő lenne Óbudán a III.kerületbe Óbuda Fő téren vagy a Flórián Téren érdemes társasházi Bérlakást illetve téglalakású Panellakást bérelni vásárolni Római parton esetleg?

Figyelt kérdés
Nem szeretem Pestet ezért kiváncsi vagyok a Budai lakosok hozzászólásaira véleményére hogy ők ti Óbudai polgárokként hogy lássátok budai szemmel az én Pesti srác gondolkodási menetét

#válaszolás #Buda #Pestiszemmel #Obudaiérzéssel #Felelgetések
2020. júl. 1. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyenge volt pajtás humornak
2020. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kapsz telket és brigádot, akkor tudsz építeni oda.
2020. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most venni akarsz vagy bérelni? Miután megvetted kibérelted mit csinálnál ott? Laknál? Egyedül vagy mással? Hol dolgozol? Miért pont ott akarsz venni?


Annyi mindent nem tudunk, hogy nem lehet érdemben válaszolni.

2020. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!