Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy a késöbiekb...

Van rá esély, hogy a késöbiekben cirkuszban dolgozak? ,

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van egy ilyen elképzelésem, hogy majd felnötként szeretnék cirkuszban dolgozni. 4évig táncoltam, kiskoromtól fogva lovaglok. Imádom az állatokat és utazni is szeretek. Akár ugymond állatgondozónak is elmennék. Szeretnék az országban maradni. Van rá esélyem, hogy az a kiskori álmom valora váljon, hogy a Magyar Nemzeti Cirkoszban vagy a Richter Flórián Cirkuszban dolgozzak, vagy már most mindjak is erõl le??

#cirkusz #munka #lovaglás #tánc #állatgondozás #Magyar Nemzeti Cirkusz #Richter Flórián Cirkusz #kiskori álom
2016. máj. 30. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj le az álmaidról, de ha artista akarsz lenni, ahhoz kicsit több kell, mint 4 év tánc és lovaglás. Állatgondózóként pedig nem akármilyen iskolákat kell végig járnod, ott nem csak pónik meg lovak vannak, hanem elefántok és zsiráfok is, satöbbi.
2016. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia. A későbbiekben biztos. Ha valóra akarod váltani, nem semmi iskolák kellenek. Én egy cirkuszban dolgozom, mivel odaszülettem, a családomé. Artista vagyok egy clubban, azon kívül pedig lovakat gondozok, illetve kamiont vezetek. Artista sulit, ami Budapesten van, mindenképp ki kell járnod. Az állatgondozás meg nehezebb.
2021. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!