Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol találhatók Magyarországon...

Hol találhatók Magyarországon olyan ingatlanok amiket kevesebb pénzért lehet megvenni ?

Figyelt kérdés
pár százezres házakról beszélek 500 ezer vagy 1 millió vagy 1-2 millió közötti összegekért megvehető. lakásról is írhattam volna csak szerintem ilyen árban nincsen. Hol árulnak ilyeneket az országban ?
2020. júl. 7. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hirdetési oldalon a neten vagy nyomtatott újságban.
2020. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Földrajzilag kérdeztem. Internetre gondoltam én is amúgy :) Léteznek élhető házak ennyiért ?
2020. júl. 7. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy tudod kideríteni, ha beírod a kívánt árat egy ingatlanhirdető portál keresőjébe.
2020. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem vagy 78 éven felüli, aki nem ismeri az adatbázis fogalmát, nem teljesen értem, mit lehetne magyarázni ezen jobban.

Kérdezz konkrétabban, légyszi, mert nem vágom, milyen infó hiányzik.

2020. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Vidéken, gettószerü helyeken. (Azért alaposan gondold át, mennyire kell az a saját ház. Van autód? Ezeken a helyeken nincs munka, vacak a tömegközlekedés, nagyon nehéz onnan autó nélkül dolgozni járni.)
2020. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Ja, és ezekben a házakban valószínűleg se víz, se villany, se gáz, se semmi. Valószínűleg még a kályhát is neked kell vinned.

#5

2020. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Szabolcs megye egésze, leszámítva Sóstóhegyet és Sóstógyógyfürdöt.


Nincs vagy alig van munkalehetöség,sok a rejtett eröforrás.


Autó az alap mivel nincs tömegközlekedés. Amire kalkulálhatsz havonta 60 ezer ft fenntartást. Miközben 90 ezerböl már tudnál bérelni és rezsit is fizetni.


Az ingatlan eladhatatlan.


Nem éri meg

2020. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Szívesen!

2020. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%
Ózd a legjobb hely👌
2020. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!