Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szentendre vagy Diósd? Merre...

Szentendre vagy Diósd? Merre jobb lakni ? Családi hazát tervezünk venni kerttel. Közlekedés szempontjából melyik a jobb környék ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Közlekedés szempontjából Diósd, Szentendre egy katasztrófa, ha autóval akarsz bejutni Budapestre.

Egyéb szempontok alapján Szentendre a jobb, de annyival drágább is.

2020. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Diósd kezd elcigányosodni Érd miatt. Ugye Érden már évről évre egyre több a cigány, most meg már elkezdtek Diósdra is bevándorolni.

Szentendrén valóban katasztrófa a közlekedés. Még 2007-ben mikor csináltuk a hajószalont a 11-es út mellett, már akkor is rettenetes volt reggel és délután a közlekedés.

Hogy most milyen lehet, abba bele sem merek gondolni.

Egyébként Diósd jó hely lenne, apum ott lakik csak ugye a cigányok..

2020. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Szentendrét választanám. Jár a hév, amivel gyorsan és könnyen be lehet érni Pestre. Illetve szép élhető városnak tűnik.
2020. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az csak attól függ, hova akarsz közlekedni onnan rendszeresen.
2020. júl. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szentendre szerintem már egyáltalán nem élhető, legalábbis nagyon afelé tendál. Főleg nyári hétvégéken még a városon belül sem érdemes kocsival elindulni :( Én mondjuk "eggyel odébb" lakom, de ez közlekedés szempontjából mindegy, nálunk is katasztrófa. Reggelente bejutni iskolaidőszakban egy agyrém. Dolgoztam endrén, reggel 7:20kor indultam és épphogy beestem 8-ra a 12 km-re levő munkahelyemre. Két ünnep közt , forgalom nélkül ez a táv 10-14 perc volt. Visszafele délután ugyanez, nem is csináltam sokáig. Valaki írta a HÉV-et, az valóban egy opció lehet, sokan leteszik az állomáson a kocsit.

Maga a város és a környék amúgy jó és szép, szeretem én is. :)

Diósdot nem tudom, de sokkal jobb szerintem nem lehet a közlekedés onnan se ahogy hallom.

2020. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az a terv, hogy majd a Budapestre jártok minden nap dolgozni, akkor felejtsétek el. Ez a modell nem működik.

Naponta minimum 2 óra dugóban állás, vagy zsúfolt tömegközlekedési eszközön utazás vár rátok. Ez évente ~30 teljes napnyi idő!

Ezt az időt értelmesebben is el lehet tölteni...

2020. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Szentendre egy élhetetlen fos hely lett az utóbbi időben, kb ingyen se laknék ott.
2020. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!