Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha 4M Ft különbség lenne egy...

Ha 4M Ft különbség lenne egy 4 emeletes házban lévő lakás és egy 10 emeletes házban lévő lakás között, melyiket választanátok, ha vásárlás előtt állnátok? Véleményetek érdekelne.

Figyelt kérdés
Közelünkben láttam meg egy lakást és ennyi a különbség a mienk (4 emeletes első emeleti) és a 10 emeletesben meghirdetett lakás között. Miénk pamelprogramos és képek alapján sokkal jobban néz ki. Viszont nm árban egyforma.
2020. júl. 18. 08:06
A kérdező szavazást indított:
10 emeletes panel
4 emeletes panel
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen a 4 emeletes, inkább kifizetném a több pénzt érte. Laktam 10 emeletesben is, soha többé, főleg 4-5. emelet után nagyon sok a hátrány... meg hát többen is laknak, nagyobb az esély hülye szomszédokra.
2020. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Van egy lakásod, és van egy másik, kb ugyanolyan, ami 4 millával drágább? Vagy olcsóbb?

Egyébként sok mindentől függ. Pld. egy négy emeletes negyedik emelete, és egy 10 emeletes negyedik emelete közül nyilván az utóbbit választanám a lift miatt.

2020. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

A 2-es nagyon rátapintott a lényegre.

A IV emeletesekben nincs lift és ez már egy másik kérdésben, több oldalon ki lett vesézve, hogy a földszintet leszámítva miért szükséges. Egy sportos fiatalt is érhet baleset, de költözésnél, vagy egyéb szállításoknál is komoly hátrány. (babakocsiról, bevásárlással együtt nem is beszélve)

Részemről egyébként egyik sem kellene.

10 emeletesbe a tömegnyomor miatt nem mennék, a IV emeletesbe meg a lift hiánya miatt, mert földszintre nem szeretnék költözni.

2020. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Jah, lift.

Es hulye szomszédok. Es nagyibb esely balesetee (tuz)

2020. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A miénk első emeleti szerencsére. Valóban nincs lift
2020. júl. 18. 10:37
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Amelyik liftes. Magasról teszek rá hányan laknak fölöttem vagy alattam. Én panelban nőttem fel, most is ott lakok, de nagyon ritkán hallottam át bármit is. Ellenben öreganyám kertes házában kiborító a dáridózó szomszéd az egyik oldalon, a másikon pedig a gyerek hadsereg.
2020. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a kérdező még hisz a 30millás panelben, de annyira szemérmes, hogy még leírni se meri
2020. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ez nem számít. A 4-esben is tuti lesz egy hülye szomszéd. Laktam egyébként mindkettőben. Semmi bajom nem volt 10-esben sem. A lakóközösség még jobb is volt, a lépcsőház tisztább.

Mindkettőben volt átmenetileg egy idióta albérlő, aki csinálta a fesztivált.

2020. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A másik hányadikon van?

Semmi más különbség nincs?

Miből épült, van-e vízóra, kevesebb-e a közös költség, van-e közös szemétledobó, hány nm, erkélyes-e, hova néz, alaprajz, felújítottság?...

Utcazaj?...

Kapu alatta van-e vagy arrébb?...

2020. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Én laktam 10 emeletesbe is, most 4 eneletesbe lakom és imádom..Tetoter, nincs fenti szomszéd, lépcsőzni nem nagy kunszt. 10en mikor laktam, rendszerint elromlott a lift, na oda felsétálni jó sz.r volt, de még le is, mert elszédültem. Folyatosan ment a lift és behallatszott.
2020. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!