Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » "Vidéki" egyetemisták, akiket...

"Vidéki" egyetemisták, akiket felvettek Pestre! Milyen platformon kerestek eladó lakást?

Figyelt kérdés
Célközönségem az egyetemisták, akik belvárosi lakást keresnek, hol hirdessem?

2020. júl. 19. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
ingatlan.com, mint mindenki más
2020. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok
2020. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: Hát van vagy 1000, melyik?:)
2020. júl. 19. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Én alapban nem értem a kérdést!

Ha ELADNI akarod, nem mindegy, hogy ki veszi meg? Lényeg, hogy kifizesse. (Egyetemisták ritkán vesznek lakást, inkább bérelnek!)

Ha KIADNI akarod, akkor a Jófogás és az Ingatlan.com a legnézettebb, de eladásra is igaz ez.

2020. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4: Szia, a mi házunkban, ahol eladni szeretnék, nagyon sok egyetemistának vettek a szülei lakást!

De, mindegy, ki veszi meg, de mivel belvárosi a lakás, vonatnál van, egyszobás, vidéki hangulatú, 1 km-en belül 28 egyetem van, ezért ők kiemelt célcsoport, és szeretném megtalálni azt a fórumot, ahol ők keresnek. Én X-generációs vagyok, fogalmam sincs a Z-generáció nethasználatáról.

2020. júl. 22. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy facebook csoport (ezek közül pedig szerintem inkább azt érdemes választani, amiben sok a tag, frissek a bejegyzések és nyilvános... vagy esetleg kifejezetten egyetemistáknak, egy adott egyetem hallgatóinak létrehozott csoportban). Én is egyetemista vagyok és mindig facebookon szoktam albérlet után nézni, ahogyan a szaktársaim és barátaim nagy része is. Szerintem a klasszikus ingatlankereső oldalakat a mi korosztályunk már nem igazán használja.
2020. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: Igen, csak több száz lakáshirdetős FB-csoport van, és nem tudom, melyiket ajánljátok, benn vagyok 22-ben egyelőre és nincs egyetemista, sőt vevő se nagyon... tulajok vannak csak.

"egy adott egyetem hallgatóinak létrehozott csoportban"... háát... :)

Szerintem évfolyamonként és szakonként van és zártak...

Ha találsz konkrétat, mondd meg a csoportok neveit, légyszi.

2020. júl. 22. 19:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Bármelyiket kiválaszthatod, ami szimpatikus. Nincs ilyen, hogy rossz csoportban vagy és emiatt nem tudod kiadni... Igény van rá, akinek kell az keresi is és, ha megtalálja, szimpatikus, jó ár-érték arányban van, akkor ki fogják venni. Szerintem ezt nem kell túlgondolni. Valamint nem is feltétlenül a nyár közepén fogják megrohamozni őket... pláne, hogy egyelőre nem is lehet tudni, hogy hogyan indul majd a következő félév. Holnap derülnek ki a ponthatárok, augusztusban majd a kollégiumi felvételi eredmények is.

Majd akkor talán nagyobb lesz a kereslet.

2020. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5

Felteszed az Ingatlan.com-ra és a Jófogásra eladóként, aztán majd megtalálnak a vevők, akik célirányosan településre, nagyságra, árra keresnek.

Ne szabd meg, hogy egyetemistáknak, mert ezzel látatlanban elutasítasz egyéb potenciális vevőt, aki kislakást keres!

Ha az a tapasztalatod, hogy sok szülő vesz a gyerekének, akkor nagy eséllyel téged is ilyen fog keresni, de nem zárod ki automatikusan a többit.

Bár én budapestiként a belvárosban nem tudok vonatról, hacsak a Keleti és Nyugati pályaudvarok környékét nem tekintjük annak, de ezek nem vidékies hangulatúak és 28 egyetem sem veszi körül őket, 1km-en belül. De tény, hogy közel van az Állatorvostudományi Egyetem, Magyar Képzőművészeti Egyetem, a McDaniel College és a Színház és Filmművészeti Egyetem, hogy igazságos legyek.

(Az Emke és az Astoria között lakom:)

2020. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os, 8-as válaszolók!

NEM kiadni akarja, hanem ELADNI!

2020. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!