Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy 32 millió forintba kerülő...

Egy 32 millió forintba kerülő családi ház árából mennyit szabad alkudni?

Figyelt kérdés
Teljesen rendben van a teteje, belül a falak. Amire kellene költeni az a fürdőszoba átalakítás, a külső vakolás, színezés + első kerítés, kapu, kisajtó beépítése. Mennyit lehet így alkudni ilyen eladási ár mellett ami még nem pofátlanság és belemegy az eladó?
2020. júl. 19. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Kérdés, hogy a 32 milliós ház ára

- alacsony

- reális

- vagy túlárazott, de ezt csak te tudhatod.

Első esetben meg sem próbálkoznék alkuval, második esetben nagyon bátortalanul 1 milliót, utolsó esetben a túlárazást próbálnám lejebb szorítani.

2020. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
29 millióig próbálom lealkudni, ez a végső cél
2020. júl. 19. 20:25
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező!

Nem az a lényeg, hogy te mit szeretnél, hanem az ára milyen árfekvésben van. Ezt értsd meg!

Ha én el akarom adni a 36 milliós házam, de nem akarom sokáig húzni és leviszem 32 millióra, akkor ne próbálkozzon velem senki 29 milliós ajánlattal, mert elhajtom a rabok f...ra.


Ismétlem, neked kell tudnod, hogy a 32 millió mennyire reális/túlárazott/alacsony.

2020. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3-asnak, vannak olyan esetek, amikor reális/alularazott egy ingatlan népszerű helyen és akinek nagyon kell, a hirdetési ár felett is képes ajánlatot tenni, hogy ne vigyékel előle.
2020. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jól van 3-as nagyon okos vagy látom csak egyet felejtesz el: Vajon mekkora a kereslet az ingatlan iránt? Elarulom nagyon csekély
2020. júl. 20. 03:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit. Mindig van pangás.

Esetleg az a kérdés, hogy nekik milyen sürgős a pénz.

Próbálkozz, győzd meg őket, mondj nekik pozitívumot( kp fizetés)

2020. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

#5 Kérdező!


Kérdeztél, válaszoltam korrektül!

De ha te vagy az "okosabb" akkor miért faggatódzol?

Mivel semmit nem írtál a helyről, így valóban nem tudni látatlanban mekkora arra és ott a kereslet.

De azt meg én mondanám el neked, hogy pl. ahol én élek, ott nem csekély a kereslet és nem mentek le az ingatlanok árai, sőt.

Tudod, az emberek most is összekötik az életüket, elválnak, kisebből nagyobba, nagyobból kisebbe, városról falura, faluról városba költöznek, nem állt meg az élet.

De azt csinálsz amit akarsz, nem én akarok venni én csak felvázoltam neked a valós helyzetet.

2020. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elarulom nagyon csekély

És ezt az infot a hajadra is kenheted.

En például 10% engedtem, es meg igy is aron felül adtam el.

Ellenben neztem mas házakat, evek ota egy fillert sem engedtek, többnyire reális arbol.

2020. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 xswerdy ***** válasza:
100%
bármennyit szabad alkudni. A kérdés, hogy mennyit lehet. Nem kell szégyellni alacsonyabb árat bemondani. Nem kell szapulni az ingatlant, de korrektül el lehet mondani a hibáit. Mondtam már be a kínálati ár 1/3-át, és a végén megegyeztünk (közelebb az általam mondotthoz).
2020. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyit alkudozhatsz amennyit akarsz. Az már más kérdés, hogy a sok alkudozást az eladó, hogy viseli. Tavaly eladtuk a panelünket én ott egy fillért sem engedtem és mégis elvitték.
2020. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!