Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes baráttól ismerőstől...

Érdemes baráttól ismerőstől tanácsot kérni családi ház vásárlással kapcsolatban vagy inkább idegentől akinek semmiféle érdeke nem fűződik hozzá vagy éppen nem irígységből ad tanácsot?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot bárkitől lehet kérni, de ha barát, ismerős tanácsát megfogadod és az alapján veszel lakást, majd valami nem úgy sül el, akkor abból az a gyanúm, hogy harag lesz.

Ha a barát, ismerős szakértő, vagy van tapasztalata, akkor mindenképpen érdemes.

2020. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Mi nemrég vettünk, majdnem másfél évig kerestünk. Őszintén, szerintem akkor jársz jól, ha csakis a szakmai dolgokban kéred ki bárki (hozzáértő) véleményét. Milyen a ház szerkezete, állapota stb. Egyszerűen azért, mert mindenkinek mások a prioritásai, és azok alapján fog neked beleokoskodni, holott ami neki jó lenne, az neki nem biztos. Tesómék pl vettek a parasztházat, és imádják, és ezt nyomatták nekünk is. Én inkább nem vettem volna semmit, minthogy parasztházba költözzek, ők meg ezt nem értették. Anyámék a mérettel voltak úgy, hogy fel lehet nőni a gyerekeknek feleekkorában is, közös szobával, miért kell nekünk olyan nagy. Sorolhatnám. Szóval inkább magaddal tisztázd le, hogy mit szeretnél, és csak szakmai dolgokban kérj segítséget.
2020. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindkettő hasznos számomra mert való igaz hogy minden embernek más az ízlése más az elképzelése más dolgokat tart szépnek és jónak . Van aki lakásba érzi jól magát és van akinek még ingyen se kellene mert csak családi házban tudja elképzelni az életét . Van akinek a kert nyűg és van aki örömmel műveli . Tényleg csak szakmai dolgokban érdemes tanácsot kérni .
2020. ápr. 20. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!