Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez szerintetek jó húzás lenne?

Ez szerintetek jó húzás lenne?

Figyelt kérdés
Óbudai panelból egy pest megyei településre költözni egy téglaházba ami társas és 4 lakás van benne az egyik lakás lakói cigányok. Ez a ház melletti ház lakói 43 cigány. Óbudáról panelból azért,hogy ne panelben lakjunk hanem téglaházban. Milyen húzás lenne? Nem vicc.
2020. aug. 1. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, melyik társadalmi réteg, mert az nem a származásától függ.

Lehet, jobban jársz, lehet rosszabbul.

2020. aug. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HA nem vagy c-kategóriás akkor semmiképp, nagyon rossz húzás!
2020. aug. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ciganymentes opcio esetleg? Ha nem halalosan surgos a koltozes, en inkabb keresgelnek meg.
2020. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp, felejtős! Akármennyire normálisnak látszanak a vér nem válik vízzé.
2020. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kacsalábon forgó palotába sem költöznék, ha 43 cigány közvetlen közelében kellene laknom, még ingyen sem!

És ez nem túlzás, ha kell megesküszöm neked rá.

Olyan 110 m2-es, gyönyörű házat adtunk el Magyarország legszebb tájvédelmi körzetében gombokért ezek miatt, (pedig nem is közvetlen szomszédság volt) amilyet te el sem tudsz képzelni.

2020. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Óbudai panelt nagyságtól függően minimum 25 millióért el lehet adni.

Ennyiért meg normális házat kapsz Pest megyében is.

2020. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Beköltözni egy rahedli cigány közé? Remek húzás, tényleg. Indulj már ma!
2020. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
hajrá , baloldaliak és fityesz szerint nincs probléma velük ezt most te is tesztelheted
2020. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha van egy-két cigány egy környéken, nem baj, hisz attól függően lehetnek normálisak. Viszont ha tudnám, hogy a környéken nem csak néhány van, hanem rengeteg, akkor ha lehet, inkább kerülném a környéket, mert kitudja, hogy még is mennyire lesz problémamentes ott az életed.
2020. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia


Ahol felnőttem,egy csendes nyugodt környék volt.

Aztán a hivatal valamilyen támogatásként a szomszéd telket egy kisebbségi családnak adta.

Akkor 5 fős volt, építkeztek " kölcsön" kérték ezt-azt sosem kaptuk vissza.

Alig 10 év alatt 8,majd 12 lettek és ezek csak az állandó lakók voltak.

Munkájuk csak éjszaka volt amikor rejtéjes származású nagyméretű fém szekrényeket bontottak kisebb darabokra melyeket átvett a méh telep.


Családi és segély napokon haverokkal buliztak: részegen kareokiba üvöltöttek az aranyeső hulljon neked című szerzeményt, hajnal 3 kor mentem át kértem hogy maradt még 3 órám az alvásra aztán mennem kell dolgozni légyszíves hadjatok abba.

Hatalmas méretű cigány asszony válasza: ez hozzátartozik a kisebbségi identitásunk hoz és neked magyarnak el kell viselnie vagy szarrá verünk.

Talán érthető,hogy mi is fillérekért adtuk el azt a házat ahol felnőttem.


Persze ettől még lehet jó ötlet csak minimális az esélye hogy remek lesz

2020. aug. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!