Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanos nélkül hirdetjük a...

Ingatlanos nélkül hirdetjük a lakást. Hívott egy ingatlanos, h megmutatná a lakást egy ügyfélnek. Ez egy bevett ingatlanos húzás, vagy valóban lehet benne valami?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közvetítési pénzt szeretne szerezni.
2014. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bevett ingatlanos húzás, mindenkit felkeresnek az ingatlanosok pl Jófogáson. Azt akarja elérni, hogy az iroda tudta nélkül üssétek nyélbe az üzletet egy fix összegért. Ő hozza a vevőket, te adod a sikeres eladásért a pénzt, kézbe, feketén. Neked is jó, neki is jó.
2014. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csel, utasítsd el. Ha nem adsz megbízást, ne ajánlgassa a lakásod, a megfelelő jutalmazás reményében. Majd megkeresnek, azok, akiket érdekel.
2014. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2014. szept. 2. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindenre képesek, csakhogy ügyfelet és vele együtt pénzt szerezzenek. Példák: 1. Bedobják a postaládába a szórólapot, hogy lakást keresek a környéken. Az ember felhívja és akkor derül ki, hogy ááá nem magának, hanem ő eladná, mert közvetítő. 2. Érdeklődőként hív, aztán kiderül, hogy ő végülis ingatlanos. 3. Hirdetjük a lakásunkat és közben ugye nyitott szemmel járunk az eladó ingatlanok felé. Férjem felhívott egyet (ingatlanos volt), hogy érdekelne a ház, amit hirdet. Mikor kiderült, mi is hirdetjük a lakásunk, rögtön elkezdett vájkálni. Kivel? Amikor megtudta, kivel, rögtön szapulás, áááá nekik nincs munkájuk, nem tudják eladni a lakásokat. A férjem közölte, hogy NEM SZERETNÉ, ha hirdetné a lakást. Pár nap múlva telefon, akkor MIKOR JÖHET megnézni a lakást és szerződést kötni? Mondtuk: semmikor! Utána kinyomozta a férjem email-címét és átküldte neki annak az ingatlannak az adatait, amiért őt felhívtuk első körben. Aztán az a ház amúgy már szóba sem jöhet nekünk, de ezt a férjem elmondta már a telefonban neki.

Szóval irtó pofátlanok tudnak lenni (tisztelet a kivételnek).

Csak ezzel kizárólag azt érte el, hogy soha nem fogunk vele szerződést kötni és nagy ívben kerüljük. :)

Szóval trükkösek, simán lehet, hogy próbál szerződést kötni.

2014. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hihetetlen, de azóta másik is jelentkezett :) Igazából nekem mindegy, mennyi haszna van, én szeretném eladni min. x összegért, a többi nem érdekel. De valóban héják!
2014. szept. 2. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha így körüldongták, mint piszkot a legyek - jó lehet és jó helyen lehet az a lakás, el fogod tudni adni hiénák nélkül is
2014. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom, köszi!
2014. szept. 3. 05:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Amúgy mi is megmondtuk annak az egynek, akivel szerződést kötöttünk végül (ő amúgy nem volt hiéna), hogy x összeget akarunk érte kapni, ha afelett adja el tudja adni, ha nem, nincs is miről beszélni. Tehát ezt tudja, az ingatlanos már nem tud nálunk árat csökkenteni, mi még tudunk valamennyit.
2014. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis negyedik voltam.
2014. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!