Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Verőce milyen hamar lehet...

Verőce milyen hamar lehet Budapestre jutni busszal? 1ora alatt? Mennyire biztonságos Verőce? Vannak cigányok ott? Laknátok ott?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom busszal mi a helyzet, mert mi kocsival jártunk és amit még ismerünk, az a vasút. Vonattal Verőce vasútállomástól a Nyugati p.u. 30 perc, de figyelmedbe ajánlom ezt a linket:

[link]

Hogy vannak e cigányok?

Manapság már nem az a kérdés, hogy vannak e, mert mindenütt vannak, hanem hogy akik vannak, azok mennyire zavaróak. Verőcén eddig nem volt gond, egyébként sem jellemzője a településnek, mert nem olcsó hely.

Verőce nem rossz hely, Magyarország egyik legszebb részén fekszik és nagyjából minden van, mert kiemelt üdülőövezet. Ami meg esetleg nincs, az a 10 perc vonatútra levő Vácon megtalálható. Igen, laknék ott, akkor is szerettük, amikor csak nyaralónk volt ott.

2020. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én ott nőttem fel, onnan ismerem.

Verőcéről Pestre szerintem nincs közvetlen buszjárat. Vácig van, és ott át kell szállni. Én is a vonatot ajanlom. Ha minden gördülékenyen megy, 40 perc a nyugati.

2020. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt lakom!

Buszt, vonatot nem használom - céges kocsi.

Zentai utca és a magyarkúti út eleje kerülendő.

Biztonságos,soha nem törtek be...- kan kuvasz védi a házat.

Imádok itt lakni - igaz külterületén lakom.

A városiak sem rossz fejek általában - ha Pestről jössz akkor viszont szentek a helyiek.

2020. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!