Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlan értékét rontja az...

Az ingatlan értékét rontja az ha a szomszédban cigányok vannak?

Figyelt kérdés

Az ront a lakás értékéből ha a szomszédban vagy a közelben romák élnek?

Főleg ha hangoskodnak vagy balhéznak is?


Bár szerencsére a mi szomszédunkban normális tisztességes roma család lakik a családfő tisztességesen dolgozik és kedvesek de nagyon látszik rajtuk hogy roma származásúak és ez sok vásárlónak valószínűleg nem fog tetszeni?



2020. aug. 22. 20:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudok megyeszekhely mellett a piaci ar kb 60%-an egesz jo hazat, amit a kutya se akar megvenni. Na tippelj miert?
2020. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Cigányos helyen csak cigánynak lehet eladni házat.

Természetesen gombokért.


Egyébként a "rendes" cigány is baromi zavaró tud lenni, erre tudok példát is.

Budapest, belváros szívében tetőtől talpig felújított műemlékház, méregdrága lakásokkal. Egy neves zenész cigánycsalád megvette az egyik lakást. Tellett rá, a pasi és a 3 fia Svájcban bazseváltak egy luxusszállodában.

Lapátolták a pénzt, még a vécéjük is "aranyból" volt, így nem jártak bűnözni, DE...

...eredetileg 5-en költöztek, de mindig voltak minimum 15-en, örökké ünnepeltek valamit/valakit maximális hangerővel.

Az erkélyük a belső udvarra nyílt, jó időben ott éltek, vagy csak az ajtó volt tárva és csak ordítozva, visítozva tudtak tárgyalni, zengett a ház. Amikor meghalt az anyós egy hétig éjjel-nappal virrasztottak, részegen bömbölve zokogtak, amit csak az üvöltő zene és az ordító danolászás harsogott túl.

Nem bántottak azok senkit - igaz, szólni sem mert nekik senki - de a ház pirosbetűs ünnepnek tekintette, amikor elköltöztek.

2020. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rontja, sokan nézik ki a szomszéd, meg se veszi ha cigány.
2020. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

De hát cigányok már nagyon sok helyen vannak 😭


Már a nagyvárosokban is nem csak a falvakban Magyarország népességének a 10%-a cigány , rengetegen vannak és szinte nincs már olyan környezet ami roma mentes övezet ,maximum az ilyen üdölő övezet mint pl a Balaton környéki települések de ott meg elérhetetlenek a házak ott csak a gazdagok tudnak házat venni.

2020. aug. 23. 16:20
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Romolhat, nekem 1Ft-ert nem kellene cigok kozott haz
2020. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

14:

Ez csak annyit jelent, hogy egyre több élhetetlen környék van Magyarországon. A folyamat végére az egész ország egy nagy no-go zóna lesz.

Jelenleg ott tartunk, hogy a települések egy része már no-go zóna (Gyöngyöspata, Lyukóvölgy, Olaszliszka stb). Idővel ez eljut majd a nagyobb városokhoz is (Salgótarján, Miskolc stb).

Ezeken a helyeken az ingatlanok ára iszonyúan le fog esni - ahogy egyre élhetetlenebbé válnak - míg a cigánymentes területeken brutálisan megemelkedik.


Nem véletlenül mondják, hogy kb 2035-re érjük el azt a pontot, ahonnan már csakis kizárólag a teljes megsemmisülés vár ránk, amikor is az országban több cigány fog születni, mint magyar.


Dehát ezt akarták az emberek, hiszen a birka magyarnak csak Orbán-Gyurcsány létezik.

2020. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Rossz érzés hogy a gyönyörű szép hazánk Magyarország a migránsok hazája lesz ,a magyar népesség fogy a roma nők pedig futószalagon szülik a babákat a csok meg a különböző állami támogatások miatt.


De nem is lenne olyan nagy baj a rommákal ha tudnának viselkedni, de Érden is mi csináltak egy hónapja Vendettát banda háborút csináltak leszúrkálták egymást , persze hogy nem hiányzik ez a normális embereknek főleg a idősebbeknek akik már nyugalomra vágynak.

2020. aug. 24. 10:34
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17

A CSOK-nak és a többinek (pl.Babaváró) olyan feltételei vannak, amit egy ingyenélő cigány nem tud igénybe venni.

Ha pedig megfelel a szigorú feltételeknek (TB, adó rendben, 3 év folyamatos bejelentett munkaviszony) akkor miért ne kaphatná meg?

Úgyis az ilyen ritka mint a fehér holló.

2020. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tök mindegy de a családi pótlékot egy munkakerülő cigány is megkapja a gyerek után , ezért van az hogy a cigányok úgy várják a családi pótlékot meg a gyest mint a messiást.


Egy semmirekellő 24 éves cigány törpe alacsony férfi akinek 3 babája van felveszi a családi pótlékot és egyből megy be a kocsmába elinni eldrogozni a gyerekeit meg a nagyszülők nevelik ,nem foglalkozik a gyerekekkel de a családi pótlékot persze elveszi.

2020. aug. 24. 11:19
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19

Ebben igazad van, de én csak a CSOK-ról és a Babaváróról mondtam véleményt.

Én is hallottam, amikor mentek a cigánypasik röhögve felvenni a pénzt és mondták, hogy "Én a fas..omból élek!"

2020. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!