Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlan értékét rontja az...

Az ingatlan értékét rontja az ha a szomszédban cigányok vannak?

Figyelt kérdés

Az ront a lakás értékéből ha a szomszédban vagy a közelben romák élnek?

Főleg ha hangoskodnak vagy balhéznak is?


Bár szerencsére a mi szomszédunkban normális tisztességes roma család lakik a családfő tisztességesen dolgozik és kedvesek de nagyon látszik rajtuk hogy roma származásúak és ez sok vásárlónak valószínűleg nem fog tetszeni?



2020. aug. 22. 20:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Láttam én már határrendészt szegregátumba költözni. Nyilván ott nem volt nagy bolt eladni a házat, de nem gombokért ment, és nem is alkudott egy fillért se.
2020. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Cigány vagyok, de nagyon nem örülnék, ha további cigányok költöznének a házba. Nem kell, hogy bűnözők legyenek, elég, ha jönnek-mennek a rokonok, zenét hallgatnak stb...
2022. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!