Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagykállóban a Kállai Éva...

Nagykállóban a Kállai Éva utca milyen környék? Érdemes ott házat venni?

Figyelt kérdés
Google Streetviewen vegyes nagyon a kép,az eleje rendezettnek tűnik,de a végén már szakadtabbak a házak. Milyen a közbiztonság? Sok a betörés?
2020. aug. 26. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A rejtett erőforrások aránya már a 4,87%-ot súrolja legalább, de valójában többen vannak, már nincs utca ahol ne lennének jelen.


A másik ok ami miatt nem ajánlom Nagykállót, mert kis boltoknak monopóliuma van, tehát csak COOP lehet és lehúzós boltok mert semmilyen multit nem engednek be, pont mint Ibrány ahol nem lehet multi a kiskereskedők miatt.


Az egyetlen előnye a helynek hogy elérhető közelben van Nyíregyháza, minden más szempontból Nagykálló kerülendő, effektíve egy falu felszereltségével rendelkezik(extraként bankkal meg egy stranddal), de vásárolni be kell menni Nyíregyre és a brazilok a fő utcán is élnek már.


Nem saját tapasztalat de ismerösömnek nagyszülei laknak ott és tőle hallottam ezeket.

2020. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

"semmilyen multit nem engednek be, pont mint Ibrány ahol nem lehet multi a kiskereskedők miatt."

Ez nekem mondjuk pozitívum, inkább a kis magyar céget támogassuk, ne a multit.

2020. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A magyar cégek árban nem versenyképesek,ezek a kisboltok/COOP termékenként jellemzöen 5-25% akal drágábbak mint a multi.


Szerintem tehát a monopoliummal az ott lakók járnak rosszul és legyen mindenkinek az egyéni döntése hol vásárol.

2020. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az általad kérdezett utcán rengeteg a roma, ráadasul a lopós, kötekedős fajta. Mindenki menekülni próbál onnan.
2021. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!