Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten van valahol csendes...

Budapesten van valahol csendes környék?

Figyelt kérdés

Helló.

A jövőben szeretnék elköltözni itthonról és mindenképp budapesten akarok maradni, csak olyan részen ahol csend van, mert ami itt megy az valami káosz néha. Akár nyaralós övezet is lehet, meg ahol biztonságban lehet lenni akár egyedül is. Messze a balhés helyektől.



2020. aug. 5. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha van elég pénzed.. a csendes,jó környékeken aligha megfizethetőek az ingatlanok. Még egy szoba bérlés is 100-nál kezdődik.. egy szoba.

Hűvösvölgybe voltam "szerelmes" meg a XI.kerületben a Gellért hegy oldala/alja környéke. Ménesi úton láttam álmaim házát is. Sokat sétáltam arra és álmodoztam,hogy az enyém lesz. De aztán eladták, el tudom képtelni mennyiért. :D

Sok arra az őstermészet, romos de szép ősrégi kőlépcsők,sok zöld, elit iskolák, de leginkább csend és madárhangok.

2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha nagyon csendes részre költözöl ott bizonyára a tömegközlekedés is hiányos,a központba 1 óra, vagy több, mire beérsz, pedig Budapestnek ez a lényege.


Egyik ismerősöm a normafa környékén lakik egy villában. Csendes, szép hely, de télen onnan lejönni..bármivel is...

2020. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Zuglónak pl. vannak ilyen részei a Hungária körúton kívül. Csend, zöld, nyugi és a belváros is 15-30 perc alatt elérhető tömegközlekedéssel vagy biciklivel. A budai elitkerületeknél jóval megfizethetőbb, de persze azoknál azért sokkal heterogénebb: nem ritka hogy felsőközéposztálybeli zöldövezeteket szelnek ketté lekattant utcák vagy háztömbök, de "balhé" nem igazán szokott lenni.
2020. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
18 kerület, Pestszentimre kertvárosi részén valami csoda hely, csönd rengeteg zöld, megis kiváló infrastruktúra es közlekedési kapcsolatok
2020. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
4-es a szívemből szólt! Pestszentimre egy gyöngyszem sziget a városban, kiváló közlekedéssel! :) Üdv: egy tősgyökeres imrei.
2020. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, puszi a szomszedbol, imre es gyal hataran lakom, összenőtt a ket település
2020. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Hűvöst ismerem, csak kicsit drágák ott de pestszentimre nem lenne rossz. Bár hűvösvölgyet jobban oismerem, így lehet az marad, de ráérek még ezen agyalni :D.
2020. aug. 7. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok – gyere el Imrére, nézz körül, szerintem tetszeni fog! Ár-érték arány egész jó itt.


(6-os, neked is puszi/pacsi!)

2020. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Wekerle, Kispest is jó. Persze van cigós rész. Bár akkor inkább lehet feljebb kéne keresgelni
2020. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Doros ***** válasza:
80%

Van egy imrei ismerősöm, ő úgy tudja kiejteni, hogy "Pestszentimrén lakom", hogy szinte imádságnak hangzik.

Én még sosem jártam ott, de ha egyszer megtehetem, megnézem, csak emiatt a hangsúly miatt. Csodás hely lehet.

2020. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!