Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Balmazújvárosba megéri kiköltö...

Balmazújvárosba megéri kiköltözni Debrecenből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miskolcról költöztem Debrecenbe, albérletben élek itt már pár éve és szeretnék reális anyagi keretek között családi házba költözni.

Balmazújváros élhető hely, megéri oda költözni és jó a közlekedés?

Köszönöm!



2020. szept. 10. 14:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
BalmazújvárosRA, BalamzújvárosON. Ott nőttem fel, senki soha nem használta a -ba, -ban ragokat.
2021. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi köze van ennek a kérdésnek Mikepécshez. Attól, hogy onnan esetleg bonyolult bejárni, még máshonnan nem feltétlen az. Héköznap fél óránként járnak a buszok, vonatok a Db-Balmazújváros, Balmazújváros-Db. vonalon, nem hiszem, hogy órákba telne az utazás. Érdemes az újvárosi házat a vasúthoz/buszmegállóhoz közel megvenni.
2021. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én megtettem, nem bántam meg. Balmazújváros Németfalu részére költöztem, közel a buszmegálló, a Debrecenbe bejárás nem nagy kihívás, a 33-as utat most 4 sávosítják.


Igen, élhető hely. A vasútállomás mellett közvetlenül a másik oldalon van az egyik központi buszmegálló, szóval vm bérlettel kedvtől függően busszal, vagy vonattal járok be. Szupermarketek sincsenek vészesen messze, a buszközlekedés jó. Van helyi járat, de a helyközi is használható a célra.


Különösebb atrocitás (eddig) nem ért a városban.

jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Kihagytam: A beutazás természetesen nem telik órákba. Vonattal fél óra, busszal 40 perc.
jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!