Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Házat/nyaralót szeretnénk...

Kicsibarany kérdése:

Házat/nyaralót szeretnénk vásárolni, melyik településeken érdemes keresgélnünk?

Figyelt kérdés

Az alábbi szempontok szerint keresgélek:

- Komárom-Esztergom megyében vagy Győr-Moson-Sopron megyében, esetleg Fejér megyében van

- Fürdő és kirándulóhely van a közelben

- Nincs sok cigány

- 10 millió Ft körüli kertes ház

- Van vonat közlekedés

- Van aránylag nagyobb bolt (legalább CBA vagy hasonló)


Köszönöm a válaszokat



2020. szept. 19. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Fejér megye: Martonvásár, Baracska, Velence


Itt nincsenek cigányok. Martonvásáron van Tesco express, nagy Coop, benzinkút.


Baracska egy csendes falu, itt sincsenek romák. Van pizzéria, étterem, Coop. Különböző kisboltok. Most újították fel az ovit. Közel van a Velencei-tó. 10km.


Velence: Nagyon szép a Korzó, itt a tó. Csendes nyugodt környék. Szépek az utcák. Van Spar, Decathlon, Rossmann. Szóval ideális.

2020. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem 1-es Baracskával csak vicceltél? Méghogy ott nincs cigány!!😂😂😂😂😂
2020. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg remélem, hogy Velencével viccelt, az árat tekintve :D Velencei-tó partja olyan állati felkapott lett, hogy kb. drágábbak a házak mint Székesfehérváron Öreghegyen. Szerintem egy normális telket sem találsz annyiért.
2020. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, de úgy látom hogy Martonvásáron is az egekben vannak az árak :(
2020. szept. 20. 09:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van Baracska:


[link]


1.600.000ft a telek, a másik 8 millióból meg felhúztok egy könnyűszerkezetes házat. Nem tudom milyen cigányokról ír itt valaki. Én itt élek és nem találkoztam még velük. Velencén is vannak olcsóbb házak. Nagyanyámék 13 millióért árulják az övéket. Plusz ott van kápolnásnyék vagy pettend.

2020. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó! Látom nem érted! 10 millió forintért szeretnének házat venni! Nem másfél millióért telket! Plusz leírta,hogy cigánymentes legyen! Ha te tényleg ott laksz, akkor tudhatnád mi megy ott! Én is éltem ott! El is adtuk a nyaralónkat, mert nem lehetett elviselni azt a sok peruindiánt!!! Még cigány önkormányzat is van! Még jó, hogy nem Ercsit ajánlottad!! Meg komolyan Velence?? 13 millióért árulják a házat? Kizártnak tartom. Már az egekbe vannak az árak.
2020. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Mi a fszt okoskodol? Ki vagy te? Ide jössz osztani az észt. Mennyit éltél te itt csoro? Én ide születtem... Nekem több jogóm van elmondani a véleményemt erről a helyről mint neked!!!! Minek kell leszolni az embert? Annyiert arulják és kész!!! Ki vagy te hogy így beszélsz velem??? Velencén nincsenek az egekbe az árak mindnehol!! Martonvásár is teljesen élhető város! Dik azt még ez okoskodik!!! Hogy hívnak? Miért nem vállalod az arcodat!?
2020. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na látod kérdező!? Erről beszélek. Ilyen emberekkel van tele az a hely. Ha Fejér megyébe költöznél, kisebb falvakban próbálkozz. Az a gond, hogy manapság 10 millióért nem kapsz családi házat. Mi Szabadbattyánban vettünk 33 millió forintért egy családi házat. Azóta költöttünk még rá. Most meg aztán tényleg rettenetesen drágák lettek! Járj szerencsével!
2020. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hehe! Igem ez jo bemutatkozas!

Szàlka esetleg, Tolna megyeben?

2020. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cigsny purdê
2020. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!