Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Orbán azt jósolja, hogy...

Orbán azt jósolja, hogy jövőre is ilyen gyér lesz a turizmus Budapesten. Aztán majd azután is és utána is. Hogy fogja ez befolyásolni az ingatlanpiacot?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években az ingatlanok 65%-a befektetési célra lett vásárolva, nem lakhatásira. De mivel ez megszűnt, nincs már pénz az ingatlanokban, a turizmusban, ezért folytatódik a csökkenése az ingatlanáraknak?

2020. szept. 22. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi években az ingatlanok 65%-a befektetési célra lett vásárolva"

????

Ezt kétlem, tekintve hogy lakáshiány van Magyarországon, extrém alacsony a megújulási ráta, több generáció kénytelen együtt lakni, akik inkább külön laknának...

2020. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Orbán mióta foglalkozik hivatásszerűen ezotériával különben?

Inkább ne tegye! Olyan inaktív a jobb agyféltekéje, mint ház!

A Gyurcsányt legalább láttuk gitározni és táncolni.:)

2020. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Magyarországon rohadtul nincs lakáshiány, az csak a tömegturizmus elszállásolására volt. De a helyi kereslet szinte semmi. Sőt egyre kevesebb, mert alig terveznek már itthon jövőt a fiatalok, érthető okokból :/ Gyenge rossz gazdaság, munkanélküliség, diktatúra.
2020. szept. 22. 19:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Megy a lecsóba.
2020. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5: Rövidtávú spekulánsnak tetszik lenni? Mert akkor érdemes már most munkát keresni...
2020. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hosszútávú spekuláns vagyok.

És jól megy.

Ellentétben veled.

2020. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogyne, most hogy a hosszútáv is bedőlt... Kösz, én máshova fektetek be, így már értem a pánikot...
2020. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Veszel egy csomag cukrot?

😆😆😆

2020. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

9: Nincs azzal semmi baj...

[link]

2020. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem látok akkora katasztrófát. Ami az albérleteket illeti, szerintem az elmúlt években Budapesten igen is volt hiány. Főleg elérhető ár mellett. Pont azért, mert mindenki, aki tudott lakást venni befektetési céllal, az a külföldiekre apellált és inkább airbnb-ztetett. Lehet, hogy a bevételük csökkenni fog, de még mindig nyitva a lehetőség, hogy kiadják hosszabb távra, így továbbra is bevételt generál. Most van némi megtorpanás, a jövő meg kitudja mit hoz. Nem vagyunk jósok. :)
2020. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!