Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Na tessék, az oltás se fog...

Na tessék, az oltás se fog érni semmit. Akkor ezek szerint a turizmusnak örökre vége? Vele együtt az ingatlanárak sorsa is meg van pecsételve?

Figyelt kérdés

[link]

Kizárólag a turizmus miatt mentek fel az ingatlanárak, mert jó befektetésnek tűnt. De már semmi jó nincs benne. Ráadásul már az állam is az AirBnB ellen fordult, mert konkurenciái Mészáros úr szálloda láncolatainak. Lehet pár év múlva teljesen be lesz tiltva.

Akkor ezzel egy új korszak nyílik az ingatlanárakban? Vissza fognak állni a régi árakra?



2020. szept. 3. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi. Csak idő kérdése, míg felépül a nyájimmunitás, onnantól a vírus nem rúg labdába. (Nem mintha most olyan nagy veszélyt jelentene.) Az ingatlanárakba most inkább a gazdasági válság pofázik bele.
2020. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az ingatlanárak nem csak ezért emelkedtek, és messze nem csak a külföldieknek kiadható ingatlanok ára emelkedett. Nem fognak visszaesni. Legfeljebb a belvárosban egy picit visszábbesik a bérleti díj, de a kiadóknak még így is nagyon meg fogja érni. - Ami a cikket illeti, az antitestek mennyiségének gyors és drasztikus csökkenését már hónapokkal ezelőtt olvastam először. Így valóban nem az oltásnak, inkább egy ellenszernek lenne értelme; amíg az nem lesz, addig célszerű lesz akár évente 3-4 alkalommal oltatni (ha hosszáférhető lesz a vakcina) Vagy pl. én beoltatnám magam minden szemeszter elején, a szorgalmi időszakban vagyok a legnagyobb veszélynek kitéve. A szorgalmi időszak végéig kitartana egy oltás.
2020. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Az ún. "régi" ingatlanárak az előző válság okozta nyomott árak voltak, ennek sztem már nincs realitása. Leszálló ágban vannak az ingatlanárak, de sztem 20-30%-nál nagyobb esés nem lesz.
2020. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha már a válságnál tartunk, mindenki egyetért abban, hogy sokkal mélyebb válság lesz ez mint a 2008-2009-es. Akkor az árak is még mélyebbre fognak csökkenni?
2020. szept. 3. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Sztem meg senki nem tudja megmondani, mekkora válság lesz... márciusában kb az apokalipszist várták, ehhez képest akkora visszaesés nem volt. Persze még történhet bármi, de ne bízzunk egy válság eljoveteleben, mert lehet olcsó lesz az ingatlan, de csak azért, mert senki nem fogja tudni megvenni. Te se Kérdező, ha bukod a melódat...
2020. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

"mindenki egyetért abban, hogy sokkal mélyebb válság lesz ez mint a 2008-2009-es."


Én pl nem értek ezzel egyet. Ki az a mindenki, tudnál 3 forrást mutatni rá?

2020. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kérdező elhisztizi még ugyanezt a kérdést 50+ éven keresztül minden nap mint ahogy eddig tette akkor előbb utóbb csak lesz valami :D
2020. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Mennek a lecsóba mind
2020. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig is estek már jócskán, további 30%-os áresés várható egy éven belül.

Kivéve a frekventált helyeken lévőknél.

2020. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban dolgozom. Elég xarul fest a jövő. Ilyen árakon, a külföldieken meg pár százalék gazdag itthonit leszámítva, nem tud már senki vásárolni. Nincs kereslet és beállt minden.
2020. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!