Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pánd milyen környék ? Xvii...

Pánd milyen környék ? Xvii kerhez, Gyömrőhöz, Maglodhoz képest milyen a lakosság ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
XVII és Pánd? Ég és föld.
2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1, kifejtenéd, kérlek? Engem is érdekel!
2020. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Én a 17-ben élek már több évtizede.

Nem tudom, hogy hogyan lehet egy olyan kisközséghez hasonlítani, ahol nincsen semmi gyakorlatilag, az egy bolton, postán és műv házon kívül?!

2020. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xswerdy ***** válasza:
a kérdező a lakosság összehasonlítását kérte, az releváns kérdés, még ha a települések mérete, szerkezete igen eltérő is.
2020. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Pánd? Azt ugye tudod, hogy az egy község és a legközelebbi nagyváros Monor? 2000 fő él ott, szerinted mi van ott? Mondom: semmi.
2020. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem laktam a XVII-ben, de Pándot ismerem. Erősen cigányos, minimum 10%, ennek minden hátrányával.

Maglód 9 km-re van Budapesttől, szinte budapesti árakkal, így a cigányok között sem népszerű, a számuk nem éri el az 1%-ot, ami magyarországi viszonylatban roppant kivételes.

2020. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

6-os vagyok

Azt lehagytam, hogy a 31-es út vonalán élek, így van rálátásom.

Nekem Gyömrő a szívem csücske, mindennel felszerelt város, tóstranddal, szép természeti környezetben, tervezünk odaköltözni.

Cigány is 0,6%.

2020. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!