Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire zavaró a zajok miatt...

Mennyire zavaró a zajok miatt stadion mellett lakni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. En utáltam, alig tudtam elkoltozni a környékről pont emiatt az ok miatt illetve, ha móka van nem lehet hazajutni,se metro, se busz, se kocsival.... Se parkolni.
2020. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most a covid sem állítja meg a sport eseményeket! Az egyetlen szórakozása a nepnek. Italoznak szemetelnek...Cirkuszt nekik! És igen k. Va hangosak. A drukkerek, a koncertek, a vonulás, az állandó dugó.
2020. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy hangproba volt... Haknalban. Gondolj bele milyen, ha koncert van.

[link]

2020. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Mi is közel lakunk egy stadionhoz (nem pont mellette). Nekem nem zavaró, általában csak hétvégén szokott lenni esemény, az se tart olyan későig, hogy mondjuk az alvásomat zavarja. Csukott ablaknál meg nem is hallatszik be szinte.


Olyan előfordult már, hogy nehezen lehetett leparkolni emiatt.

2020. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vajon milyen lehet a Felcsúti stadion mellett lakni?
2021. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!