Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy kb 60 m2 -es künnyűszerkez...

Egy kb 60 m2 -es künnyűszerkezetes házat ( falak 15x5-ös ből) mennyiből lehet felépíttetni ? fűtés klíma lenne, illetve kályha, telken fúrt kút és áram lesz.

Figyelt kérdés
egyenlőre terv, van egy csodálatos heléy, amibe beleszerettem és ott vettem egy nagy nyaralói övezetben de külterületi telket. Eladom jövő tavasszal a Gyömrői kicsike házamat ( előre láthatóan 28-30 millió között el kell hogy keljen a mai árakból kiindúlva) és szeretnék építteni arra a helyre egy 60m2-es könnyüszerkezetes házat. Van rálátásom ezekre a házakra, mivel apukám asztalos volt és épített ilyet is, de én nem rendelkezem eszközökkel és teljes tudással sem. Szerintetek mennyibe lehet egy ilyen ház ezekkel a paraméterekkel?
2020. okt. 19. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyiba mint egy téglaházat
2020. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor téged jóóól átvertek! eleve egy ilyen háznak az alapja is más, mert a foundation az általában cölöpökön van és egy ilyen házat kb 1-2 hónap alatt lehet felhúzni a beköltözhetői állapotig.... namost, ezt tapasztalatból mondom. Ha élne apukám biztos megoldaná kevés pénzből is.
2020. okt. 19. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább innen tájékozódj!:

[link]

2020. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is olyan régen még 30-40%-kal olcsóbban lehetett építeni könnyűszerkezeteset is. Azóta mindenki vérszemet kapott, és lassan ugyanannyiba kerül tényleg, mint a tégla... annyi a jó, hogy hamar felépül, és nem kell addig esetlegesen albérletben élni. Szerintem ez RÖHEJ, de mindegy. Szerkezetkész állapotig érdemes csinálni kivitelezővel, utána pedig DIY befejezés.
2020. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha a tető már rajta van, akkor utána már nem nagy dolog :) Én is inkább szerkezetkész állapotig szeretném, mert van villanyszerelő ismerős, van vízesem is, csak ács kéne a tetőhöz és a szerkezethez. Tetőt nem merném megcsinálni, zsindelyt feltudnám rakni, de inkább csinálja profi :)
2020. okt. 19. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik a jelenlegi ingatlanod paraméterei, de megállt teljesen az ingatlanpiac, nincs kereslet. Már most kezdd el hirdetni a házad és legyél alkuképes.
2020. okt. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát akkor téged jóóól átvertek! "


Aki ilyet kiabál általában azt verték át, csak megerősítést kér.

2020. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!