Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes megvenni, vagy engedjü...

Érdemes megvenni, vagy engedjük el?

Figyelt kérdés
Találtunk egy álomházat a párommal. Olcsó, fel van újítva, festői környezet, hatalmas telek. A környezet az ami a legjobban megfogott. Az életben nem lesz szerintem lehetőségünk ilyen adottságokkal rendelkező házat szerezni. Hozzá viszonyítva a többi ház (legyen akármilyen hatalmas) gagyinak tűnik, mert nem olyan telken van mint ez. Egyetlen hiba, hogy cigány szomszédaink vannak. A szembe szomszéd elég normális cigánynak tűnik, de közvetlen szomszédunkban... Hát, egy igazi putri, és le merném fogadni nem csak 4-5 ember lakik ott. A házban van riasztó, de mi van ha egy erőszakoskodó van közöttük és összefutok vele hazafelé? Tudom fehér emberek között is bőven akad, de azért lássuk be náluk cseppet gyakoribb az ilyen emberek előfordulása. Plusz láttunk az utcán pár jó népet akik összeszólalkoztak, bár nem mindegyik volt cigány. Nem tudom, hogy ők is ebben az utcában laknak vagy csak erre jártak. Párom emiatt fél megvenni a házat. Ugyanis sokat van távol, tehát sok időt töltenék egyedül ezen a helyen. Ha meg gyermekünk lesz akkor nem biztos, hogy ilyen környezetbe szeretné tudni. Valami megoldás? Kicsit biztonságosabbá tenni valahogy ? Úgy értem ha ide költöznénk, ne legyen félelem bennünk a környék miatt. Fejér Megyében vagyunk egyébként.

2020. okt. 21. 08:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De Ercsiről van szó. Nem is hittem volna, hogy ennyi válasz lesz. Ercsiről tud valaki részletesebben írni?
2020. okt. 22. 07:00
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
ertsya lekkirájabb hej, tesvérem
2020. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi egyöntetűen LESÚJTÓ válasz nem elég neked, hogy végleg elengedd Ercsit?!
2020. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy Ercsi Taksony vagy Kelebia ha cigányokkal vagy körülvéve az ingatlanod felét harmadát éri eladáskor. És ott élni sem egyszerű ha olyanokat fogsz ki. Az szinte elkerülhetetlen hogy a településen vagy utcában ne legyenek de legalább ötszáz méteren belül ne legyen egy se ha lehet
2020. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is Fejér megyei vagyok. Ercsibe akkor sem költöznék, ha nekem fizetnének érte. Semelyik részére, hiába tudom, hogy nem az egész település annyira gáz, azért a java mégiscsak az, akkor is, ha a part közeli részén szép a fekvés. Nincs az az isten, annál már Dunaújváros is jobb, pedig az sem épp leányálom és ablakot sem túl szerencsés nyitni, pláne déli szélben...
2020. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Enged el
2020. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj amíg nem késő!!
2020. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekünk nem a szomszédban vannak ilyen putrisok, hanem 3 utcával arrébb, azért így is zavaró. Minden héten hajnalig tartó buli az udvaron, idáig jön a zaj. Néha még a verekedéseket is hallani onnan. Egyik héten Ármándó kiszabadul a börtönből, azért buli aztán következő héten Dzsenifer házasodik és a többi... Arról nem is szólva, hogy mindig van valahonnan kutyájuk, általában pitbull és nem szeretik a kerítést sem. Ez azt jelenti, hogy állandóan tele az utca kóbor kutyákkal ...
2020. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Legyen eszetek. Meg ne vegyétek, mert az életetek is tönkre mehet.


Bőven vannak horror storyk az interneten az ilyen szomszédokról, olvass utánuk.


Aranyszabály, ha lakást, házat, telket veszel, először mindig nézd meg a szomszédokat.

2020. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!