Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Maradt a covid, fognak jelentő...

Maradt a covid, fognak jelentősen lejjebb menni az árak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 03:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen infláció (forint leértékelés) mellett forintban kifejezve aligha. Ha euroban vagy dollárban keletkezik bevételed, akkor jobban járhatsz.
2020. nov. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Oszinten,mi arra varunk,h a covid miatt bedoljenek a hitelesek es jo aron tudjunk normalis csaladi hazat venni. Bocs,minden erintettol :( de maskepp nem megy. Mire osszegyulik a kello osszeg,megint akkora emelkedes van,hogy sosem erjuk utol a piacot. Nagyvarosban 50 millio alatt nincs normalis,felujitott haz. Csak kis lyukak,nedves,sotet,szar elosztasu,lepukkant. Volt ahol photoshoppolt kepekkel akartak eladni,mar az utcarol latszott hogy meg se kozeliti a haz a kepeket. Ugyhogy en remelem h lejjebb megy.
2020. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%

Az egyes válaszolóval értek egyet. A forint a béka segge alatt van, az árak nem fognak lejjebb menni miatta. Az elmúlt tizenévekben felerősödött a külföldi vásárlás, ők euróban fizetnek tehát nekik a forint romlás jó.


Most stagnálás van és külföldről sem jönnek most, de mikor ennek az egésznek vége lesz akkor újból jönni fognak, itt vesznek majd lakást vagy házat maguknak idősebb korukra, mert a saját hazájukban (Nyugat-Európa) nem engedhetik meg maguknak. Akiket meg érint a mostani helyzet (főleg turizmus, vendéglátás) azok eddig se nagyon tudtak saját lakást venni (keresettebb helyen) a mostani árakkal, ezentúl se fognak.


Harmadrészt, a kormány meghosszabbította a moratóriumot jövő nyárig, és addig fogja amíg ez az egész ki nem tart. Plusz, a most bejelentett újabb családtámogatások is fenntartják az árakat.


Személyesen én már letettem a nagyvárosi házról, pedig nagyon jó keresetem van. Marad a lakás jó helyen. Illetve majd a jövőben esetleg egy kisvárosban vagy nagyváros közeli agglomerációjába építek esetleg egy házat.

2020. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Aki ennyire jószívű, hogy más tragédiájára vár, az nem erdemel semmit.


Nem tudnek nyugodt leliismerettel arverezni egy hazra, amiben laknak, es nem direkt nem fizetik a hitelt

2020. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem arveresekre jarunk,varunk,utolso,hanem hogy emberi aron adjanak egy 100-120 nm es hazat,ne 49-56 millioert.
2020. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Hanem mennyiért??
2020. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

szlovákiában még drágábbak az ingatlanok, azt kb annyit keresnek, mint itt.


Ilyen euró árfolyamnál többre jön ki természetes a pénzük.

2020. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk 38 millio korul mar elegedett lennek. De a 40/45 m tulzas.
2020. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó állapotú kertes háznál, szerintem nem annyira túlzás a 40-45 millió. Inkább az ilyen 25-30 négyzetméteres egérlyukaknál pofátlanság, hogy elkérnek 25 milliót.
2020. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Fővárosban a külföldiek fognak venni úgyis, nekünk átlagos gyárimelóból sose lesz rá pénz.

Én már majdnem vettem vidéken 4 milláért egy kertes 100 nm2-eset de a falusi csok miatt most 14 lett..


Az járt jól akinek már van háza... Csokot csak újra adnék!

2020. nov. 5. 20:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!