Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit jelent ez? Az egyik...

Mit jelent ez? Az egyik ingatlanos mindenen egyes hirdetéséhez odaírja hogy "FONTOS!!!:a hirdetés nem minősül eladásra irányuló ajánlatnak"

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti nincs megbízási szerződése a tulajdonossal? Vagy mi a jogi apropója, mit szeretne elkerülni ezzel a mondattal?

(Lakást szeretnénk vásárolni és borzasztóan félek az ingatlanosoktól, eddig csak olyan lakást mertem megnézni amit tulajdonos hirdetett...)



2020. nov. 11. 13:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Közben lett több válasz, az előzőt a 7-es válaszolónak írtam.
2020. nov. 11. 20:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, Székesfehérvár, a csávó egy kókler, vele ne beszélj :D - 3-as és 7-es voltam :)
2020. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az úr honlapján nagy piros felirat: "Az eladók számára a szolgáltatásunk 100%-ban DÍJMENTES!" [link] Ha a vevőnek is díjmentes lenne, akkor miből élne? Bár ha már eladott lakásokat hirdet akkor továbbra sem értem ebből neki hogy lesz pénz...
2020. nov. 11. 20:30
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, a pali önállósította magát és elkezdte összehalászni magánszemélyek hirdetéseit. Nem tudom, ez a megbízás nélküli ügyvietelen kívül egyébként bármilyen jogszabályba ütköző cselekmény-e, de nekem baromira unszimpatikus. Amúgy egy ideje gondolkozom, ogy felhívom, hogy vegye már le az én lakásomat, nem örülök, hogy kint van a neten fényképpel mindennel együtt az ÉN tulajdonom, úgy, hogy nem is árulom... Gondoltam hozzáteszem majd, hogy tudtommal az ex-tulajéknak is megígérte már, hogy leveszi (ott voltam a telefonbeszélgetésnél, szóval tudom, hogy megígérte).

De mondom szerintem tuti valaki felnyomta az ingatlan.com-nál vagy valahol, mert előtte nem volt kint ez a szöveg az általa felrakott hirdetéseknél...

2020. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!