Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 8. Kerület Vajda...

Budapest 8. Kerület Vajda Péter utcai Kolonia elnevezésű házról mi a véleményetek?Milyen m2 árkategóriát képvisel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismerős arra,viszont jó árban látok hirdetve ingatlanokat ott.

Ami felkeltette még a figyelmemet,hogy kapásra 5-6 ingatlan is eladó onnan.


2020. nov. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Tróger környék.
2020. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jártam ma az utcában.

Láttam,hogy nagyon vegyes.

Igazából a ház maga amiről kevés az információ.

2020. nov. 12. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Menj be a házba, és figyeld a lakókat.

A 8. Kerület Budapest legalja, akárhogy is igyekszenek feltolni egyesek.

2020. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, 35 lépcsőház kb., tehát egy lakótelepről van szó, nem truváj, hogy 5-6 eladó ingatlan van benne, bármelyik budapesti lakótelepen van ennyi eladó mindig, de inkább több.

Menj, nézd meg, sok a lakatlan önkormányzati lakás ott betört üveggel, ami rontja az összképet, valamikor nívós hely volt a Kolónia.

A közös képviseletet kell megkérdezni, szerintem netzes az anyagi helyzete a telepnek.

2020. nov. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És még azt kell tudni, sok a balhé a Vajda Péter utcában, a legtöbb rendőrségi riasztás oda van a VIII. kerületből, ezt volt rendőr ismerős mondta.
2020. nov. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én többször voltam a Vajda P. utca 43-ban (szemész), és határozottan tetszett konkrétan az a ház, és az odavezető úttal se volt bajom.

Valóban VIII. kerület, de vannak olyan részei amit nem kell lehúzni.

2020. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!