Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-400. 000Ft-os árkategóriában...

3-400. 000Ft-os árkategóriában szeretnék megbízható, napi használatra autót vásárolni. Milyen típust tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A fent említett paraméterekben gondolkodok. Munkához kéne, napi használatra, pesti közlekedésre. Fontos hogy ne hagyjon cserben. 1 légterűben gondolkodok a pakolás miatt, és nem baj ha nem túl hosszú, jobban tudnék parkolni vele. Köszönöm ha ajánlotok valamit.

2017. márc. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Suzuki swift 1.3 :)
2017. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, a Suzuki jó választás lehet.
2017. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Toyaota Yaris, esetleg régebbi corolla is nagyon megbízható. Motorikusan megbízhatóak, viszont a rozsdásodásra oda kell figyelni.
2017. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Legjobb választás lehet :)

itt van pl ez:


[link]


1999-es, jó állapotban is van..

68 lóerő, megy mint a golyó (persze nem szabad taposni az 1.3-as motornak)

2017. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beállok a sorba. Nekem is Swiftem van 6 éve vettük 300 ezerért és eddig költöttünk 6 év alatt rá 150 ezret, ez nagyvonalakban karosszériás meló,kuplung,vezérlés. Igénytelen kiváló autó, személy szerint másban nem is gondolkodok, meggyőzött. Bár az előítéletek zavarnak, ja és az, hogy az enyémben nincs szervó. De 300 ezerért most már kapsz szervósat, ha az mondjuk GLS akkor még a ülések is jók. Kényelmesek, feltűnően kényelmesek.


Vagy Skoda Felicia... arról egyik ismerősöm ábrándozik nagyokat. Gondoltam megemlítem.

2017. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éve van swiftem, akkor 270-ért vettük. 1,5 éve ingázok Pestre, napi 2x30 km-t. Tökéletesen megfelel. 1.0 motorja van, szerintem elég is városban.

Költeni alig kell rá, ha mégis, az fillérekből kijön. És a szervo hiánya sem feltűnő (vezettem Nivát is...).


A fenntartási költség, és alkatrész ár miatt verhetetlen szerintem olcsóságban. És Nagyon megbízható.

2017. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!