Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sülysáp Tápiósüly részéről...

Sülysáp Tápiósüly részéről vannak itt? Ha igen, milyen a tavak felé lakni? Nagyon tetszik az a hely, annyira gyönyörű és nem is drága, de nem tudom milyenek az emberek arra. Illetve, láttam szabadon pár nagyobb kutyát, mennyire gyakori a támadás?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Sülysáp közelében lakom, odajárok dolgozni, sülyiekkel dolgozom, ott vásárolok, ott a fodrászom és onnan hozatjuk a kaját,tehát eléggé ismerem.

A tavak közelében te hol láttál lakóházat, mert én csak nyaralókat tudok arra.

És a kutyák?

Nem igazán ismeretes kutyatámadás arra az utóbbi 50 évben, de bárhol vidéken sajnos a mai napig, főleg tüzelési időszakban - és most az van - a kutyák jönnek mennek, mert sokan a mai napig nincsenek tisztában a kulturált kutyatartás követelményeivel.

2020. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nyaraló besorolású volt a ház, már nem tudom ingatlan.com on láttam, de ez nem számít mivel rendes téglából van és minden megadott az élethez. Viszont a Dózsa György utcába is van ott viszont rendes út van, illetve párhuzamosan vele futó utcában is vannak
2020. nov. 22. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor vonatkoztassunk el a tavaktól!:)


Sülysáp jó hely.

Az emberek mindenfélék, ilyenek is meg olyanok is, ahogy akár Budapesten is. Nagyon kevés és egyre kevesebb az elmaradott, mert a dolgozó réteg 99% Budapestre jár napi szinten, a középiskolától kezdve a gyerekek is. Zónázó vonattal a Keleti pu. 35 perc, tehát semmiség. Vonatok egész nap jönnek-mennek, 5-10-20 percenként, napszaktól függően.

A település mindennel felszerelt, gyakorlatilag - egy kis túlzással:) - le lehetne ott élni úgy egy életet, hogy ki sem kell mozdulni.

Hetente 2x szerdán és vasárnap heti piac, kistermelőkkel, (és a szokásos gagyiárusokkal) akiktől rengeteg friss finomságot lehet venni.

Arra kell egyedül figyelni, hogy az állomás viszonylag közel legyen, mert Sülysáp hatalmas kiterjedésű és ha rosszul választasz, gyalogolhatsz 5 km-t is a vonatig, vissza meg ugyanennyit, ha nincs vagy éppen elromlott a kocsi.

Ez a centrumra is vonatkozik, mert a fontos dolgok - orvos, gyógyszertár, boltok, állatorvos - ott vannak.

Én nagyon szeretem Sülysápot, valójában el is csodálkoztam, hogy olcsó helynek tartod, mert én nem olyannak ismertem.

2020. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért tartom olcso helynek, mert budapesti árakhoz illetve a gyömrői liget lakóparki árakhoz képest elég olcsó . Ott egy 46 m2 és lakás ahol annyi kerted van, hogy befér 2 autó és vége, 45 millió forint. Igaz, újépítésű, de mindenféle műanyagból....
2020. nov. 22. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én napi szinten 15-20 kilométert gyalogolok alapjáraton
2020. nov. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!