Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 10 millióért tégla, ami...

10 millióért tégla, ami eléggé lepusztult, erősen felújítandó, vagy ugyanennyiért panel, ami csodálatosan, gyönyörűen, kulcsrakészen mindennel fel van szerelve?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ.


ha havi 300k nettók keresel akkor tégla ha 120K akkor panel.

2014. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, mennyire vagy felújítgatós fajta, és mennyi pénzed van rá. Az erősen felújítandó olyan +5 millió, amíg lakható állapotba hozod, és azon is érdemes elgondolkodni, hogy akarsz-e olyan után ott lakni, aki egy putrit hagyott ott neked. Meg olyan emberek között, akik ezt végignézték egy szó nélkül.

Hogy tégla vagy panel nem sokat jelent, mindegyik társasház, annak az összes nyűgjével és előnyével. A szomszédok összetételét sem befolyásolja.


Vedd figyelembe a közlekedést, az ellátottságot, hogy hogy érzed magad a lakásban, hogy milyennek érzed a környéket... aztán dönts.


Én egyébként hasonló helyzetben a panelt választanám.

2014. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
meg a közösköltséget és a rezsit is vedd figyelembe, főleg a fűtést.
2014. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Jah igen, és a fűtésnél azt is, hogy a konvektor bizony bűzlik. Ha olyan fajta vagy, akit ez nem zavar, nincs gond vele, de az árában nem lesz nagy különbség, ha meleget akarsz.

Ha elvagy 22 fok körül, akkor tényleg inkább tégla, ott olyan jégverem van, amilyet kibírsz. :)

2014. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
57%
Én panelban nőttem fel és GYŰLÖLÖM. Nagyon hiányzott a kert)) most kertesházban lakom, a gyerekemnek mindenképpen ezt szerettem volna biztosítani. A 10 millióért tégla az lakás vagy ház kerttel? Azért az sem mindegy. Én tavaly vettem egy kis házat 10 M-ért, lepukkant, hónapról hónapra újítgatom, nem könnyű, de a kert kárpótól. Viszont olyat is hallottam, hogy valakinek a kert nyűg... Tehát különbözőek vagyunk)))
2014. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Inkább tégla és rendbehozom, a panel igénytelen, rossz szigetelésű, soha nem vennék olyat.
2014. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Miért igénytelen a panel? Az újépítésűek is nagyrészt panelek. :)
2014. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Laktam már panelban, és rémes volt. Rosszul szigetelt legfőképp, minden felhallatszott, a meleget nem tartotta. A tégla ezerszer jobb és minőségibb alapanyag.
2014. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, én ezeket amiket írtok, nem tapasztalom. Nyilván attól is függ, hogy mikori építés, meg hogy mennyire van rendben.
2014. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Az önálló házat választanám. Azt apránként olyanná tudod alakítani amilyen neked tetszik. A panel lehet csili-vili de ez a max. amit most látsz amit kihozhatsz belőle.

Ha meg tudod szokni a folytonos közösködést a szomszédokkal udvaron és egyéb dolgokon akkor neked való, ha nem akkor inkább az önnállóság. 10 millió körül nincs azon a környéken más eladó ház, amivel elégedettebb lennél?

2014. szept. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!