Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Fóton lakni? Közbiztons...

Milyen Fóton lakni? Közbiztonság jó? Csendes, nyugis város?

Figyelt kérdés
Budapestről megéri kiköltözni? Igazából az olcsóbb lakhatás miatt költöznénk ki, de mindketten Budapesten (13. kerület) dolgoznánk.
2020. nov. 22. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Unalmas nyugis kisváros..
2020. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell tudni hogy milyen eletstilusotok van es mik a preferenciaitok.

Tehat eloszor fogalmazzatok meg magatoknak hogy mit tartotok fontosnak addig felesleges ilyen altalanos kerdest feltenni mert Fòtnak is mint minden kisvarosnak vannak csendes meg nem csendes reszei.

2020. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kuplerájos, nagy össze-visszaságos az egész központja és nagy az átmenőforgalom is.

Nekem nagyon nem jött be.

2020. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ronda!
2020. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor már értem, hogy miért vannak jó árban a Fóti lakások.
2020. nov. 23. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádtam. 25 éve laktam ott 10 évet, klassz volt. Mondjuk akkor még nem volt így teleépítve, nem is volt város még akkor.
2020. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lakás? Ott csak házat érdemes venni.
2020. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!