Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szekszárd jómódú városnak számít?

Szekszárd jómódú városnak számít?

Figyelt kérdés

Milyen maga a város?

Vannak jó éttermek?

Kedvesek az emberek?

Jó a közbiztonság?

Megéri-e ott ingatlant vásárolni?



2018. máj. 22. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tolna megye... ugyanolyan mint az összes többi város.


Munka nem hiszem hogy több lenne mint bárhol másutt, ráadásul Tolnában sok a c.

2018. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Én itt élek Szekszárdon. Igazából sok minden megtalálható itt, amire az embernek szüksége lehet, én csak vásárolni nem szeretek itt, nehezen találni ízlésednek valót, mi Pécsre járunk át általában, jó, hogy közel van. Vannak szép éttermek, olcsó kajáldák, jókat eszünk többnyire. Az emberek kedvesek is, meg nem is, mint mindenhol, de nem a kedvességünkről vagyunk híresek, szóval.. közbiztonság, nem is tudom, nem rossz, de nem is a legjobb, vannak balesetek természetesen. Ingatlant pedig megéri vásárolni, vannak szép családi házak, emeletes házakban lakások jó áron. De ha egyedül jönnél ide, akkor nem ajánlom:)
2018. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 ezt bárki elmondhatja a szülőhelyéről, vagy ahol huzamosabb ideje él... és bejött neki az élet, vagy legalábbis nem szenved komolyabb hiányt.
2018. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

LOL :D


És miért nem ?


Agyonvernek, megfojtanak, leköpnek, rám rúgják az ajtót ? xd

2018. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*2: "De ha egyedül jönnél ide, akkor nem ajánlom:)"
2018. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%
Kijezetten jómódú, főleg a Chicago-nak nevezett városrész!
2018. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!