Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek 4 millióért el...

Szerintetek 4 millióért el adná nekem a tulaj? Lakás a leírásban?

Figyelt kérdés

Egy kis Borsodi faluban található ez az ingatlan. Meg szeretném venni és gondolkodtam hogy oda ajánlanék érte 4M forintot. Ami szerintem előnyöm hogy faluba van, fel kell újítani, és a 4M zsebből kp-ba fizetném. Ilyen helyzetbe szerintetek a 4M a pofátlan kategória? Ez a lakás lenne az


[link]



2020. nov. 26. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
4m kp nem pofátlan , 3.5m már igen .
2020. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől a hulladéktól örül a tulaj ha megszabadul, bármennyit kap is.
2020. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
A 4 millió reális ár. Azért nézz meg több ingatlant is. Mondjuk én az Alföldön vettem kevesebb pénzből jobb állapotban, felszereltebbet.
2020. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem max 3 millát ér, alacsony a belmagasság, biztos, hogy nincs alapja, folyamatosan süllyed, gondolom vizesedik, egyértelmű, hogy szigetelése nincs.

A 3 milliót azért mondom, mert a telek érhet annyit talán.

Ha később lebontod, drága lesz a bontás, és az elszállítás is.

2020. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért a putri romhalmazért örüljön hogy egyáltalán valaki adni akar pénzt.
2020. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
5-ös vagyok: egyébként látok benne fantáziát de irdatlan sokat kéne ráköltened. Jól meggondoltad te ezt?
2020. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak szemezek vele nem fontos meg nem sürgős. Köszi a valaszokat ment a zöld, azt hittem hogy a 4 millió már karcolja a pofátlan ajánlatot de a válaszok után el gondolkodtato a 3,5M ajánlat 🤣
2020. nov. 26. 13:58
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Én is 5 millióért adtam el a felújítandó lakásomat, igaz az megyeszékhely volt de én nem engedtem az árból. Volt aki 4-et ajánlott de azt legszívesebben elküldtem volna a p***ba. 5 millióért hirdette meg szerintem 4-be se fog belemenni nem hogy 3,5-be. Ilyen kis összegnél baromi sok az 1-1,5 millió alkudás. Más kérdés hogy nem ér annyit de ezt aztán mondhatod neki.
2020. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Borzasztóan romos. Itt aztán felújíthatsz. Amúgy ha sürgősen kell neki a pénz, szinte biztos, hogy odaadja négyért. Tegyél ajánlatot, látom iroda hirdeti, ha tudod ki a tulaj, akkor inkább személyesen keresd fel!
2020. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem tudom, hogy mi köt ehhez az ingatlanhoz??

Ugyanis erre a gatyádat rá fogod költeni, mert minden része szakemberért kiált.

Ráadás biztos vagyok benne, hogy vizes és egészségtelen.


Szerintem egy borsodi faluban ennyiért jobbat is találsz.

2020. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!