Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kehidakustanyi lakasok?

Kehidakustanyi lakasok?

Figyelt kérdés

Kehidakustanyban meg mindig ki lehet fogni jo aron a nem is olyan regi lakasokat. Volt itt tavaly kerdes, hogy megeri e, lehet e veluk valami gond. Azota vett esetleg mar valaki ott lakast?

Az arak picit emelkedtek, 15%-ot kb, de annyit le lehet alkudni, vagy meg tobbet is, mert talaltam olyat is koztuk, ami mar tavaly hirdetve volt.

Annyit sikerult megtudnom, hogy nagy reszuk kulfodi tulajdonban van, sokat pedig pedig kiadasra hasznalnak, es csupan 1-2 ottlako tulajdonos van. Ezek jelenthetnek problemat? Pl. ha az elso emeleti nemet szomszed lakasaban elkezd folyni a kazan, elaztatja az alatta levo lakasomat, a kozos kepviselo azonnal intezkedik fuggetlenul attol, hogy nem lakik ott a tulaj? Bemehet?

Barmi infot szivesen fogadok. Tudom, hogy a hely csendes, kiesik, semmi nincs ott, de ezen tul lepve



#ingatlan #lakás #lakóközösség #felelősség #tulaj #Kehidakustany #kulfoldi szomszed
2020. jan. 9. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor utoljara Kehidakustanyban jartam, egy baratsagos falu volt, csaladi hazakkal...imadtam a furdojet, es a hata mogotti panziot (bocsi, elfelejtettem a nevet). Jo volt setalni a(z akkor meg) senkifoldjein.

Remelem, nem epitettek be emeletes tobblakasos hazakkal...

2020. jan. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szerelőként jártam egy két társasházban. Ott se német, se osztrák nem volt.

Volt mindenféle ócska ruszki, ukrán (nem kárpátaljai magyar!), román, szerb. A többség nem lakik ott. Nyaral. Vagy soha nem is látták. A melyik ott volt az meg a legalja. Óbégatás, kiabálás. Tisztára mint a cigók. Lelakott, karbantartás nélküli közösségi részek. Évek óta felfagyott bejáratok, szétázott, tárolók, pincék...

Nem messze Hévíz is tele van ilyen lepukkant helyekkel. Úgy kellett ennek a környéknek az orosz turizmus, mint üveges Marcinak egy hasraesés!

2020. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: nem tudom mikor voltal, ezek a lakasok 12-15 evesek.

2: ez durva, nem gondoltam volna, hogy ez problemat jelenthet. De ha csak nyari vendegek, attol meg az elet nagy resze elvezheto mellettuk. Tudom persze, minek kotnenk komprumisszumot. A karbantartas hianya viszont mar elrettento minden szempontbol, es igazad van, mert meg a kepek is tanuskodnak errol. Igy meg se befektetesre, se ottlakasra nem tunik a legjobb otletnek mar

Koszi a valaszokat

2020. jan. 10. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

89-ben, vagy 90-ben voltam ott. Akkor meg fedett resze sem volt a furdonek, ha jol emlekszem, es csak ket medence volt osszesen.

Sajnalom, hogy igy lezullesztettek egy szep kis falut. Hogy miert kell beengedni az oroszokat es egyeb maffiozokat...sose fogom megerteni :(((

2020. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!