Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyenek ezek a települések...

Milyenek ezek a települések házvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés

A munkahely Gödöllőn lenne, ingatlant viszont az alábbi települések egyikében vennék:

- Iklad

- Bag

- Aszód

- Kartal

- Hévízgyörk


Az lenne a kérdésem, hogy élhetőek-e ezek a települések, és jó-e a közbiztonság. Milyenek a helyi lakosok?



2020. dec. 11. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Iklad: elég kicsi, viszont rendezett, szép helyen lévő falu, minimális rejtett erőforrással, így a közösség is egész jó, nekem egyik kollégám lakott ott, mindig dicsérte

Bag: pont az ellenkezője, hírhedt a cigánytelepéről, nem ajánlom

Aszód: kisváros, ehhez merten több szolgáltatás elérhető, mint az előző két településen, jobb a közlekedés is, busz, vonat is van

Kartal: annyira nem ismerem, viszont mi néztünk itt házat, nekem az nem tetszett, hogy közlekedés szempontjából nagyon kiesik sajnos, főleg ha Pestre akar menni az ember. Autóval nem olyan vészes, de a felsoroltak mindegyikeről könnyebben megközelíthető Gödöllő, mint Kartalról.

- Hévízgyörk egy fejlődő falu, de Ikladhoz hasonlóan elég kicsi. Sok az újépítésű ingatlan, kevés a cigány, egyre népszerűbb a családok körében, és elhelyezkedése sem rossz.


A felsoroltak közül én leginkább Hévízgyörköt javaslom.

2020. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bag nagyon C-pozitív! :(
2020. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!