Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szűkös keretből hol vásárolnát...

Szűkös keretből hol vásárolnátok lakást Budapesten?

Figyelt kérdés

Nagyjából 20-22 millió, így elsősorban lakótelepi lakásokban gondolkozom.


Ki melyik környéket ajánlaná ami relatív olcsó, de azért nem is teljesen puruttya környék?


2020. dec. 11. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csepel néhány része, akár Újpest vagy Angyalföld talán 🤔
2020. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy áll jelenleg a lakáshelyzet, ennyiért már -akár- válogathattok is.

Jelenleg alku pozícióban vagy, mert alig van eladás.

2020. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%
Kőbánya, Csepel, Ujpest, XV.
2020. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
96%
bar Csepel rohadt messze van, de pl Kőbányarol barhova könnyen eñjutsz. Kispest még vagy XVII
2020. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Az én szívem csücske mindig Újpest lesz. Ráadásul olcsó is.
2020. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Északi rész tök jó - Újpest, de pl. Pesterzsébet akkor se jöhetne nálam szóba, ha fizetnének érte, rémálom onnan bejutni. Akkor már agglomeráció.
2020. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én is nagyjából ezeken a részeken gondolkodtam.

Munkahelyen (jelenleg) Kispesten van, de igazából eléggé projekt függő.


Csepelen gondolkoztam, mert munkahely szempontjából relatív közel van.

Illetve régebben rendszeresen jártam a környéken és nem tűnt annyira vészesnek. Csak hát ugye egy sziget aminek van nagyjából 2 bejárata Pest felé. Viszont felújított, szigetelt panelokat is ki lehet fogni.


Újpest viszont elhelyezkedés szempontból sokkal jobbnak tűnik. Alapvetően autóval járok, és M0, M3 is könnyen elérhető. Plusz szeretem a környező hegyeket és innen elérhetőbb a Pilis, Börzsöny, Mátra is.


Amúgy egyedül venném, 1,5 szobásokban gondolkozom.

2020. dec. 11. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csepelre -az általad is ismert okok miatt- biztosan nem mennék.

A helyedben olyant vennék ami Metro közelben van, mert akkor -szinte- tök mindegy, hogy éppen hol van Pesten a munkahelyed.

2020. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A hely mellett még az idő is érdekes lehet. Én lehet, hogy a vásárlással megvárnám a hitelmonatórium véget, hátha lesz jópár kényszer eladás. De ennyiért lassan egyre több lakásból lehet válogatni, pár éve meg alig találtál. Nem adna a babavaró meg a csok több milliós támaszt az áraknak akkor lehetne igazán jó kecokat kifogni. Habár majd talán egy kormány váltás esetén. Mert ezeknek az elődje se tartott örökké.
2020. dec. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!