Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lehet szerintetek Budapesten...

Lehet szerintetek Budapesten jó kis lakást (1.5 - 2 szoba) 22-23 milla körül venni?

Figyelt kérdés
látok több ilyen hirdetést és "reménykedem", mert kb. ennyi lenne a keretem
2020. dec. 17. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A lakas lehet jo, viszont a kornyek vagy epp maga a haz, ahol van, mar kevesbe.
2020. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesti oldalon panelek között simán találhatsz ennyiért normálisat, normálisabb helyen.
2020. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem "csak" 347 db jött be a keresésre, holott kihagytam a VIII-IX-X-XX-XXI-XXIII kerületeket, holott ezeknek is vannak jó részei.

Nem néztem végig a hirdetéseket, mert engem nem érint, de ha csak a fele jöhet számításba, akkor is szép szám.

De ha valakinek nincs netje, én megértem...

[link]

2020. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 3- as :)
2020. dec. 17. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szívesen, kedves Kérdező!:)
2020. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ennyiért már bőven van másfeles jó lakás. Lehet kell majd áldoznod kicsit a felújításra, de inkább legyen jobb a lokáció, aztán ahogy van pénzed felújítod.
2020. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felújitandó esélyes. Viszont amikor keresel, az ingatlanportálokon érdemes egy minimális alsóhatárt beadni. Mondjuk 10-12 millió. Így ki tudod szűrni azokat, akik csak bérleti jogot árulnak, nem tulajdonjogot. Meg az életjáradékos ingatlanhirdetéseket is. Mindkettőt kerüld.
2020. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!