Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lőrinci milyen környék?

Lőrinci milyen környék?

Figyelt kérdés
Milyen a közbiztonság?Milyen emberek laknak ott?Érdemes ott házat venni?7m ért láttam egy közepes állapotú kockaházat. Ez reális ár,vagy gyanúsan olcsó?
2020. dec. 22. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ott jópár cigó is, de nem az a jellemző, elég putri környék, Apc-on van sok cigó, zagyvaszántón nincs egyáltalán.

7m-ért elég vacak ház lehet már bocs, az utóbbi időben eléggé felmentek ott is az ingatlanárak, mivel felújították az utakat, pl a 21-est is. Kb 5 éve még nagyon borzalmas állapotok voltak, akkor a béka feneke alatt voltak az ingatlanárak.

Laktam zagyvaszántón, jelenleg erdőtarcsán vagyok.

3 éve a környéken élek, ez már a sokadik ház.

2020. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép hely, de az egykori azbesztgyár megmaradt romja több vevőt is elriaszthat, szerintem ezért is érhetnek kevesebbet az ingatlanok.
2020. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7 millióért nem lehet jó állaotú a ház,már 10 millióért se kapsz a környéken kockaházat. Lőrinci nem rossz,kisváros,de inkább nagyobb falu. A jobbik részére érdemes menni,de ott nincs ennyiért ház.
2021. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondoltam. A leírás alapján közepes állapotú.

2021. jan. 9. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért van csak 1 kép mert lepusztult a ház,így viszont vonzó az ára. A magad megnyugtatásáért nézd meg,de csak keress rá Lőrincibe a házárakra. Valamihibádzik benne,h ennyi. Gondolj bele,még arra is számítanak,h a vevő alkudni fog.
2021. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!