Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budakalászon illetve Dunakeszi...

Budakalászon illetve Dunakeszin merre érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Dunakanyar számunkra, de Pesthez közel szeretnénk maradni. A fenti 2 város mely részén érdemes első körben keresgélnünk, ha közel szeretnénk lenni a természethez, Dunához, nyugihoz?


Előre is köszönöm :)


2021. jan. 1. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A dunához közel.
2021. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Budakalászon pont, hogy nem a Dunához közel érdemes házat venni. Nincs csatorna és gáz azon a területen.
2021. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Budakalász kiesett végül, tegnap arra jártunk, és nem igazán fogott meg minket. Ennél azért kicsivel nyüzsisebb várost keresünk.
2021. jan. 3. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Akkor marad Budapest.

A többi inkább falusias mint nyüzsis.

2021. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még Szentendrében gondolkodunk, nagyon megragadó számunkra a város hangulata, bár azt tudom, hogy a közlekedés nem a legoptimálisabb :D
2021. jan. 3. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Szentendre drága és rossz az autós közlekedés.

A hév meg csak a város szélén van.

Próbáld ki reggel és este autóval, szép kis dugók vannak.

2021. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi tavaly költöztünk Dunakeszire, de én nem akartam:( Budakalászra szívesebben mentem volna, de nem sok beleszólásom volt a dologba.

Dunakeszi nekem nem tetszik.

De ha oda költöznétek, akkor talán a Gyártelepi részt mondanám, mi ott vagyunk, az nyüzsisebb ha ez számít.

2021. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!