Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Elszigetelt ház a hegyekben?

Elszigetelt ház a hegyekben?

Figyelt kérdés
Van Magyarországon lehetőség olyan házban lakni / bérelni ami elvan szigetelve, és egy két órára van a legközelebbi város? Olyasmire gondolok mint ami a Ragyogásban van, csak persze a horror élmények nélkül. :D Jó lenne egy ideig elvonultan élni, jó tapasztalat és lehetőség lenne. Tudtok ilyenről Magyarországon? Volt már valaki hasonló helyen?

2021. jan. 4. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ezek általában valamilyen zártkerti, külterületi ingatlanok, vagy erdőben erdészlak, vadászlak, ilyesmi. Hogy hogyan találsz ilyet, az passz.
2021. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezalapján keresni, de nem kaptam konkrét találatot. Senki nem tud ilyesmiről? :(
2021. jan. 4. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Akkora "lakatlan" területet nemigen találsz kis hazánkban, aminél 1-2 órányira van település. Bár most ahogy nézem, várost írtál. Akkor falu szóbajöhet?

Én néztem már ezeket, egyik-másik igen ígéretes:


[link]


De ha úgy keresel rá, hogy titkos, eldugott szállások Magyarország, egy csomót találsz.

2021. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha lehetséges nem csak szállásra gondoltam, hanem olyra ahol több évig lakhatok, akár egész életemben.
2021. jan. 5. 16:19
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát akkor ingatlan.com

Tanyákat keress, mert csakis az lehet külterületen.

2021. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezek kevésbé forgalomképes ingatlanok, amit nem biztos, hogy a neten hirdetnek. Lehet, hogy hirdetik egy ideig, aztán feladják, mert kevesen keresnek ilyet. Inkább nézz ki egy környéket, ami megfelelhetne, és járd körbe, hátha találsz ilyen ingatlant, rajta eladó táblával. Ha nincs tábla, de elhagyatott, az is esélyes lehet.


Én régen kirándulás, túrázás közben láttam kieső helyen házakat, kicsit hideglelős szerintem. De lehet találni.

2021. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg eladó/bérelhető nyaraló, vadász ház van, de idehaza nem jellemző, hogy 1-2 óra távolságban legyenek a lakott településektől. 10 km-en belül tuti lesz legalább egy falu, legfeljebb sárban-hóban nehezen elérhetők.
2021. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Vehetsz és mehetsz, de teljes elszigeteltségben lehet élni egy város közepén is, csak tőled függ!
2021. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem veszel egy lakókocsit? Oda húzod, ahova akarod. (akár egy bérelt autóval, ha nincs sajátod)


Ha találsz is ilyen kietlen vadászházat, ne gondold, hogy jobban le lesz szigetelve, mint egy lakókocsi.

2021. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alföldi tanyavilágban rengeteg ilyen elszigetelt tanya van. Régebben nekünk is volt egy kis házunk, egy csodálatos erdő közepén.

A legközelebbi tanya 2 km-re, közért és kocsma 5 km-re, lakott település pedig 15 km-re volt.

Ott aztán lehetett lazulni.

2021. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!