Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 15.kerület Drégelyvár utca...

15.kerület Drégelyvár utca milyen környék? Sok a roma? Élhető hely?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Bármikor arra járok, van valami esemény. Egyszer láttam, hogy egy skinhead egy cigány asszonyt rugdosott le a buszról, máskor egész nap az Aldiban "gyakorlatoztak" a rendőrök, ki is ürítették. A házakban évente elromlik a lift. Sok a proli, drogos, prosti, egy gyerek itt szerintem semmi pozitív példát nem lát, nem is jut eszébe, hogy lehet máshogy is élni. A sok közösségi program ellenére az arrafelé lakó rokonaim már fél év ottlakás után kijelentették, hogy vidékre akarnak költözni. Annyiból jó, hogy minden közel van, de rettentő lepukkant az egész, látszik az embereken, hogy lecsúszott aljanép a legtöbb sajnos. Nincs értelem a szemükben. Én sosem költöznék oda. De nekem mondjuk Újpest, Kispest és Csepel is tabu, akkor inkább a 8. kerület.
2021. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én csak átutazni szoktam rajta, illetve az egyik barátnőm ott lakik a környéken egy panelban (Neptun utca)

Gyakran járok arra, de balhés kisebbséggel még sosem találkoztam. Sok a kisgyerekes, illetve a nyugdíjas a panelokban. Én sokkal jobban felek a 8. kerületben, vagy a 99-es buszon, mint a XV. Kerulet bármelyik részén.

2021. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!