Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kispesten milyen a lakótelep...

Kispesten milyen a lakótelep közbiztonság szempontjából? Gyerekes családnak is ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Óbudai lakótelepen nincsen sok roma. Nem ismerem a statisztikákat de a III. kerületben van az egyik legkevesebb. A XI. rosszabb ilyen szempontból. A III. kerületben van szerintem a legnormálisabb lakóközösség.

Békásmegyerre nem mennék, én konkrétan az Óbudai lakótelepet javaslom, nem Békásmegyert, az már megint nem egy úri lakótelep. Beszédesek is az árak miatt. De még így is jobb mint Kispest.


A XI. kerület meg ahogy a válaszadó is írta, nagyon túlárazott, nem szabad ott venni. Nagyon közönséges az egész, egy dzsumbuj egy vasútállomás környéke az egész.

2021. febr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi, közben megnéztem az óbudai lakótelepet és szimpatikusnak néz ki
2021. febr. 17. 20:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Hidd el jól jársz Óbudával. Én most ott akarok venni lakást. Most nagyon keveset hirdetnek, de érdemes folyamatosan figyelni, tavasszal indul be a dömping. Én ott akarok venni pár héten, hónapon belül.
2021. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!