Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennétek telket/rá építkezni...

Vennétek telket/rá építkezni ingatlant, úgy hogy az mögött közvetlenül egy sportcsarnok található?

Figyelt kérdés
Külső kerületben találtunk rá, megnéztük és egy kisebb sportcsarnok és iskola van az üres telek mögött. (szomszédok is vannak, tehát ez egy normális utca)

2021. jan. 9. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Miért ne?
2021. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem zavarnának az állandó meccsek, zajok, hangoskodások? A telket egy határ választja el a sportcsarnoktól, tehát közvetlen szomszéd a csarnok
2021. jan. 9. 13:47
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
A sportcsarnok engem annyira nem zavarna, de ha ez tulajdonképp egy iskola tornaterme, akkor kerülném nagyon.
2021. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
nem
2021. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen, iskola tornaterme és még egyesületek kézilabdáznak ott.
2021. jan. 9. 14:30
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Nem! Iskola közelében lakom, ott is elég gyakran hangoskodnak, délután rugdalják a fémhálót a focikapu mellett, amitől zeng az egész környék.

Nálad a meccsek miatt lehet tele lesz minden autóval stb, szóval kicsit sem egy nyugis környék.

2021. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Iskolában esti órákban, hétvégeken és június első hetétől szeptember első hetéig szünet van, tehát abban az időszakokban amikor az emberek zöme pihenni akar, illetve az ablak tartósan nyitva van, akkor nincs ott senki.

Egyébként zaj szempontjából sokkal rosszabb tud lenni egy akármilyen hétköznapi, családi házas szomszédság.

Mindezt tapasztalatból mondom, iskolával közvetlen mellettünk.

2021. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

"...egy kisebb sportcsarnok és iskola van az üres telek mögött."


Tehát akkor az iskola a hátiszomszéd?

Én jobban aggódnék a jobb és baloldali szomszédság miatt, azok életvitele tud gondot okozni. Az iskolában nem lesznek esetleg egész éjjel ugató kutyák, hajnalig tartó italozós bográcsolások, pletykaterjesztések, ezért-azért piszkálódások, függöny mögül kukucskálások, nem fognak délelőtt regulázni ha füvet nyírsz mert ők éjszakások és még millió más, amire egy magánembernél számítani lehet, hogy megkeseríti az életeteket.

Én ha lehetne, akkor olyan helyre mennék, ahol jobbról iskola van, balról temető, hátul meg erdő. Az lenne igazán a nyugis hely!:)

2021. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

A sportcsarnokban miért ne lennének edzések és mérkőzések nyáron is? Az hogy nincs iskola nem jelenti azt, hogy sportcsarnok is üres lesz.

Messze elkerülném. Én turistaközpont mellett lakom, borzasztó. Aki élni akar az ne költözzön ilyenek mellé.

2021. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Hihetetlen mennyi hülyeséget írnak itt össze egyes panellakók.

Ugyanis itt soha sincsen szünet.

Mert az iskolaudvarban a környékbeli gyerekek egész nap rugdossák a labdát késő éjszakáig is.

Hétvégente pedig a kerületi felnőttek játszanak sörmeccseket.

Még csak szólni sem tudsz, mert ennek tudatában építkeztél oda.

Egy-egy labda is időnként majd berepül a csukott ablakon...


A lényeg, ha utálod a csendet és a nyugalmat, akkor mindenképpen vedd meg.


Laktam ilyen helyen.

2021. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!