Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennétek telket/rá építkezni...

Vennétek telket/rá építkezni ingatlant, úgy hogy az mögött közvetlenül egy sportcsarnok található?

Figyelt kérdés
Külső kerületben találtunk rá, megnéztük és egy kisebb sportcsarnok és iskola van az üres telek mögött. (szomszédok is vannak, tehát ez egy normális utca)

2021. jan. 9. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Iskola közelébe ne! Pedagógus vagyok. Tudom, hogy még a hét végén is járnak oda focizni stb. Ha pici van a családban a délutáni altatást felejtsed el!
2021. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Focipályáról, vagy zárt sportcsarnokról beszélünk?
2021. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

#12

Sportcsarnokról, de ez itt egyeseket nem zavar.:)

2021. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

zárt sportcsarnokról és igen, hétvégén is vannak edzések. Délután 6-7 után vannak a nagyok, akik nem az iskolához tartoznak (gondolom, az Egyesületi tagok)

Kár, mert amúgy szép, csendes utca (volt) a maga idejében és nincs kutya se az utcában.

Valaki kérdezte, igen hátszomszédok (iskola és sportcsarnok is)

2021. jan. 9. 19:55
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

#14

Menj el és egyszer hallgass meg egy edzést, sporteseményt ott állva, ahova a házad tervezed! Persze kalkuláld bele, hogy a házadnak falai is lesznek! Aztán majd eldöntöd.

2021. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
Pestszentimre? Csak azért, mert pont itt van egy ilyen adottságokkal rendelkező telek, ami épp eladó :D Bár ezen van egy kisebb épület... Ha igen, javaslom, hogy NE vedd meg! Én két utcára lakom, de rendesen idehallatszik a suli és a csarnok zaja is.
2021. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
#16. Szerintem sem jó ötlet. Már írtam. Páran lehurrogtak.
2021. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
17: És szépen le is pontoztak azok, akiknek fingjuk nincs a dologról...
2021. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte, hogy Pestszentimre? Majdnem. :) csak picivel odébb...

Nem fogjuk megvenni, tényleg nem érdemes.

2021. jan. 11. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!