Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Több külön álló ember vehet...

Több külön álló ember vehet közös telket vagy ingatlant?

Figyelt kérdés
Közösségi házat vennénk vagy építenénk, ehhez viszont nem tudom, hogy egy adott személynek kéne mindent fizetnie vagy lehet külön külön is.

2021. jan. 13. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet. Mindenkinek a megfelelő részarány kerül beírásra. Értelem szerűen tulajdoni hányad alapján kellene fizetni
2021. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Esetetekben mit jelent a közösségi ház? (Mert településszinten tudom.)

Valami kommunában akartok élni, mint egy szekta? Mert azt qrva gyorsan meg fogja unni az értelmesebbje.

2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezt hívják társasháznak.
2021. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak addig fog működni, amíg nem kell zsebbe nyúlni.

Közös lónak...

2021. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem te kevered a társasházzal! (Ahogy a 3-as is mondta)

A társasházban levő lakásokat (különálló albetéteknek nevezik) önálló, névre szóló mérőórákkal szerelik fel és mindenki fizeti a saját fogyasztását.

2021. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kommunában laknánk igen, amit egy ember tudna megvenni, mivel csak neki van olyan végzettsége amivel 1 hektárnál nagyobb területet is tudunk venni
2021. jan. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!