Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha megmutatom a lakást érdeklő...

Ha megmutatom a lakást érdeklődő vevőknek, adhatok nekik cipővédő lábzsákot, hogy abban jöjjenek be, vagy nem szokás?

Figyelt kérdés
Egy-kétszer eljátszottam, de mintha kicsit hülyének néztek volna. Nekem viszont fontos a rend, nem szeretnék sáros cipőnyomokat a szobákban. Vagy kérjem meg, hogy vegyék le és adjak papucsot?
2021. jan. 30. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Cipővédő nem gáz, amúgy is pandémia van. Meg egyébként se trappoljanak be lakott ingatlanba.
2021. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy kizárólag papucsban jöhetnek be a lakás-túristák.
2021. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam annak idején a lakást nézőknek, ne foglalkozz vele, hogy mit gondolnak, nálam ennek pozitív kicsengése lenne.
2021. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta házba ha belépek, akkor megkérdem, hogy levegyem-e a cipőmet, aki emiatt hülyének néz annak lehet nem is érdemes megmutatni.
2021. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adj nekik lábzsákot! Szerintem ez alap. Mi is, mikor házvásárlás előtt álltunk, és több házat is megnéztünk, mindig megkérdeztük, hogy a cipőt vegyük-e le. Volt, aki adott lábzsákot, de volt, aki megkért, hogy vegyük le, de volt, aki meg azt mondta, hogy nyugodtan lehet cipővel is közlekedni.


Illetve mikor mi adtuk el a házunkat, akkor mi adtunk lábzsákot az embereknek, habár volt olyan, aki inkább a cipőlevétel mellett döntött.


Szerintem ez így elég alap dolog amúgy. Mármint ha abban az adott ingatlanban élnek, és ők cipő nélkül vannak bent, akkor minimum, hogy nem rondít bele az ember a koszos cipőjével, hanem leveszi/lábzsákot húz. Főleg, ha parketta van (vagy szőnyeg), annak nem annyira jó a víz, főleg, ha minden egyes körbevezetés után fel kell mosnia az embernek.


Szerintem az a fura, hogy valaki erre furán reagál. Nekem úgy tanították a szüleim kiskoromban, hogy ha elmegyek vendégségbe, akkor kérdezzem meg, hogy a cipőt le kell-e venni, vagy valami, mert nem illik máshoz koszos cipővel betrappolni, ha ott cipő nélkül szoktak lenni. És szerintem ha nem is vendégségről van szó, hanem ingatlan eladásról, ez akkor is alap, hiszen abban az ingatlanban élnek emberek.


Egy kicsit hosszú lett, de na, engem felbosszant az, amikor az emberek ilyen alapvető dolgokra nem képesek. :D

2021. jan. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vevő lennék, nekem ez pozitívum lenne, azt jelenti, hogy a tulajdonos igényes, nagy valószínűséggel eddig is vigyázott a lakásra.
2021. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

A papucs az azért nem jó, mert én vevői oldalon meg azt mondom, hogy nem bújok bele idegen papucsokba, nem tudom, hogy kinek a lábán volt előtte.


Szóval eldobható cipővédő a legjobb.

2021. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt. Hozzánk még a szerelők, szakemberek is úgy jönnek be, hogy cipővédőt vesznek fel. Nem is kell mondani.
2021. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ötlet a cipővédő. Sokkal jobb, minta papucs.
2021. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Hatarozott igen. Nekem egy buksza a vadonatuj borovifenyo hajopadlom ot perc alatt szetbarmolta a femmel megpatkolt retro prosti magassarkujaval.
2021. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!